شروع طرح تشدید نظارت ها با شروع محدودیت های جدید از اول آذر

به گزارش آوای وحش، معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران از شروع طرح تشدید نظارت ها با شروع محدودیت های جدید کرونایی از اول آذر خبر داد و گفت: از اول آذر به واحدهای صنفی که واحد خود را باز می کنند اخطار کتبی و شفاهی داده می شود که معمولاً اثر بخش است و باعث می شود خودشان مقررات را رعایت کنند، اما اگر از این کار تبعیت نکنند اماکن انتظامی واحدهای متخلف را پلمب می کند.

شروع طرح تشدید نظارت ها با شروع محدودیت های جدید از اول آذر

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

بهنام نیک منش از انجام بیش از 900 هزار بازرسی در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی اتاق اصناف در سال جاری خبر داد و گفت: در هفته های گذشته هم که محدودیت ساعتی برای فعالیت اصناف وضع شده بود، سعی کردیم تا حد امکان واحدهای صنفی پلمب نشود و با اخطار و تذکر آنها را ترغیب به رعایت پروتکل های بهداشتی کنیم. بنابراین طی هفته های گذشته هم تذکرات لازم به واحدهای صنفی که از ساعت 18 به بعد فعالیت می کردند داده شده است و آن ها هم رعایت کردند.

وی با بیان اینکه بازرسی از 400 هزار واحد صنفی نیاز به همکاری سایر دستگاه ها نیز دارد و نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی هم در اصل بر عهده وزارت بهداشت است: در حال حاضر تلاش ما این است که در یک سامانه معین همه موارد تذکر، پلمب و بازرسی های اجرا شده ثبت شود.

نیک منش در ادامه از شروع طرح تشدید نظارت ها با شروع محدودیت های جدید از اول آذر خبر داد و گفت: از اول آذر هم به واحدهای صنفی که واحد خود را باز می کنند اخطار کتبی و شفاهی داده می شود که معمولاً اثر بخش است و باعث می شود خودشان مقررات را رعایت کنند، اما اگر از این کار تبعیت نکنند اماکن انتظامی واحد متخلف را پلمب میکند.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 647

به "شروع طرح تشدید نظارت ها با شروع محدودیت های جدید از اول آذر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع طرح تشدید نظارت ها با شروع محدودیت های جدید از اول آذر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید