تولد ماه در یک کتاب جشن گرفته شد

به گزارش آوای وحش، به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل کانون، خرس کوچکی که در حال تماشای آسمان است تصمیم می گیرد برای روز تولد ماه هدیه ای تهیه کند. اما او از علایق ماه بی اطلاع است پس تصمیم می گیرد خودش را به نزدیک ترین فاصله اش تا ماه برساند و با ماه حرف بزند. خوشبختانه ماه تقاضای دوستی با خرس را می پذیرد اما گذر از رود و جنگل و کوشش برای حفظ یک دوستی چندان هم ساده نیست.

تولد ماه در یک کتاب جشن گرفته شد

براساس این خبر، مخاطبان قرار است با مطالعه این کتاب علاوه بر تخیل ورزی با مهارت دوست یابی و تعاریف دوستی آشنا شوند.

در بخشی از این کتاب می خوانیم: نیمه شب، وقتی خرس خواب بود، باد کلاه را از روی درخت انداخت. صبح که شد، خرس دید کلاهی دم در خانه اش افتاده است. خوش حال شد و گفت: پس ماه هم برای من کلاه خریده است. کلاه را سر گذاشت. کلاه درست اندازه سرش بود. اما، باد آمد و کلاه را از سر خرس برداشت و برد. خرس دوید دنبال کلاهش...

یادآوری می گردد این کتاب نخستین بار در سال 1370 از سوی کانون پرورش فکری منتشر شد و در چاپ های پیشین به شمارگان 132هزار و 500 نسخه رسیده است.

تولدت مبارک ای ماه قشنگ که در قطع خشتی کوچک برای مخاطبان بالای 4 سال و شمارگان 2هزار و 500 نسخه منتشر شده است، 6هزار تومان قیمت دارد.

علاقه مندان می توانند این کتاب را از شهر کتاب ها و فروشگاه های کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان در سراسر کشور تهیه نمایند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 7 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 298

به "تولد ماه در یک کتاب جشن گرفته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تولد ماه در یک کتاب جشن گرفته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید