دانشگاه ایلام موظف به اختصاص سرویس ایاب و ذهاب برای دانشجویان نیست ، خط واحد شهرداری در این جهت ایجاد می گردد

به گزارش آوای وحش، معاون دانشجویی دانشگاه ایلام گفت: با رایزنی هایی که انجام داده ایم، قرار شده شهرداری برای ترم تحصیلی جدید، خط واحدی در محدوده دانشگاه ایجاد کند تا دانشجویان به جای سرویس های ایاب و ذهاب از آن ها استفاده نمایند.

دانشگاه ایلام موظف به اختصاص سرویس ایاب و ذهاب برای دانشجویان نیست ، خط واحد شهرداری در این جهت ایجاد می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

مهدی صیدی، معاون دانشجویی دانشگاه ایلام در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه آوای وحش، در مورد حذف سرویس های ایاب و ذهاب دانشجویی گفت: با توجه به اینکه طبق قوانین، دانشگاه ایلام در قبال تامین سرویس های ایاب و ذهاب دانشجویان در بیرون از محوطه دانشگاه هیچ تعهد و وظیفه ای ندارد و با اینکه این دانشگاه در حریم شهری قرار گرفته است، موظف نیستیم به دانشجویان سرویس ایاب و ذهاب اختصاص دهیم.

صیدی اضافه نمود: تا چندی پیش، دانشگاه ایلام جزو محوطه شهری محسوب نمی شد و از همین رو، برای دانشجویان سرویس رفت و آمدی معین نموده بودیم و به صورت ترمی، بخشی از هزینه این سرویس را از دانشجویان اخذ می کردیم و مابقی آن را دانشگاه تقبل می کرد.

بیشتر بخوانید:

  • مسئولان دانشگاه ایلام برای ترم تحصیلی جدید با سرویس های ایاب و ذهاب قرارداد نمی بندند

معاون دانشجویی دانشگاه ایلام اضافه نمود: سالانه مبلغی بالع بر 800 میلیون تومان به این منظور هزینه می کردیم در حالی که جزو وظایف شهرداری است، خط واحدی در این جهت قرار دهد و ایستگاه هایی برای تردد دانشجویان در نزدیکی دانشگاه ایجاد کند.

وی ادامه داد: ناگفته نماند که دانشگاه ایلام در کنار دو دانشگاه علوم پزشکی و فرهنگیان استان قرار گرفته است و دو دانشگاه پیغام نور و آزاد نیز در جهت این دانشگاه واقع شده اند و به همین دلیل با توافقی که در کمیسیون دانشجویی استان ایلام انجام شده، این مسئله مورد تایید قرار گرفته بود که سالانه هزینه ای برای سرویس ایاب و ذهاب دانشجویان در نظر بگیریم و اینکار را انجام می دادیم، اما اکنون با رایزنی هایی که انجام داده ایم قرار شده شهرداری برای ترم تحصیلی جدید، خط واحدی در این جهت قرار دهد و چندین ایستگاه در این محدوده ایجاد کند تا دانشجویان به جای سرویس های ایاب و ذهاب دانشگاه از آن ها استفاده نمایند.

صیدی ابراز کرد: این اتوبوس ها قرار است در ساعات پیک تردد دانشجویان در این خط تردد داشته باشند و از هر دانشجو کرایه ای بالغ بر 1000 یا 1200 تومان اخذ نمایند. با انجام این پروسه، هزینه ای که سالانه به سرویس ایاب و ذهاب اختصاص می دادیم را به سلف سرویس و خدمات خوابگاهی و تفریحی برای دانشجویان اختصاص می دهیم.

وی اذعان کرد: این خط قرار است از اول بهمن ماه در این جهت ایجاد گردد و تا زمانی که فعالیتش شروع نگردد، سرویس های ایاب و ذهاب دانشجویی همچنان به دانشجویان خدمات ارائه می دهند و هر زمان که فعالیت آن شروع شد، اطلاع رسانی های لازم برای دانشجویان را انجام می دهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 73

به "دانشگاه ایلام موظف به اختصاص سرویس ایاب و ذهاب برای دانشجویان نیست ، خط واحد شهرداری در این جهت ایجاد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه ایلام موظف به اختصاص سرویس ایاب و ذهاب برای دانشجویان نیست ، خط واحد شهرداری در این جهت ایجاد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید