رونمایی از لوگوی تازه فیسبوک همراه با ایموجی های تازه، عکس

به گزارش آوای وحش، زومیت نوشت: لوگوی نو فیسبوک تأکید بیشتری بر رنگ آبی دارد و اصلاحاتی در حرف f کوچک اعمال می نماید. متا وردمارک فیسبوک را نیز تغییر داده است.

رونمایی از لوگوی تازه فیسبوک همراه با ایموجی های تازه، عکس

متا در بیانیه ای مطبوعاتی از به روزرسانی سیستم هویتی فیسبوک خبر داده است. تغییرات ظاهری فیسبوک بسیار اندک بوده اند و لوگوی تازه این شبکه اجتماعی شبیه لوگوی قبلی است؛ با این تفاوت که به رنگ آبی تیره مزین است و حرف f کوچک موجود در آن تا حدی اصلاح شده. تفاوت دو لوگو را می توانید در تصویر اصلی این مقاله مشاهده کنید.

متا در لوگوی تازه فیسبوک کوشش نموده است تأکید بیشتری بر رنگ آبی داشته باشد. این پلتفرم از زمان آغازبه کار همیشه به رنگ آبی توجه ویژه ای نشان داده است. لوگوی تازه کنتراست بهتری دارد تا حرف f بیش ازپیش در مرکز توجه باشد.

متا در بیانیه تازهش می گوید فیسبوک روزانه دو میلیارد کاربر فعال دارد. هرگونه تغییر ظاهری در این پلتفرم، قطعا واکنش های گسترده ای در پی خواهد داشت؛ به همین علت منطقی است که متا ظاهر فیسبوک را چندان متحول نکند.

فیسبوک نام خود را به Meta تغییر داد

لوگوتایپ (وردمارک) فیسبوک نیز اصلاح شده است تا خوانایی بیشتری داشته باشد. این لوگوتایپ همچنان از فونت اختصاصی فیسبوک سنس استفاده می نماید.

متا طراحی بخش Reactions را نیز تا حدی تغییر داده است. ایموجی هایی که در این بخش وجود دارند، اکنون از رنگ های بهتری استفاده می نمایند.

متا می گوید تغییرات امروز فیسبوک تنها بخشی از تغییرات گسترده تری هستند که برای این پلتفرم تدارک دیده شده است. به گفته متا، به زودی تغییرات دیگری نیز در فیسبوک اعمال می گردد.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 31 شهریور 1402 بروزرسانی: 31 شهریور 1402 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 1614

به "رونمایی از لوگوی تازه فیسبوک همراه با ایموجی های تازه، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از لوگوی تازه فیسبوک همراه با ایموجی های تازه، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید