مقاله: دریاچه لوئیس کانادا | دریاچه لوئیز آلبرتا

به گزارش آوای وحش، پیست های اسکی کمی در کانادا وجود دارند که بتوانند منظره های خارق العاده پیست اسکی دریاچه لوئیس را به اسکی بازها ارائه دهند. دریاچه لوئیز در سال های 2013، 2014 و 2015 در یک رای گیری به عنوان بهترین پیست اسکی کانادا انتخاب شد. تابستان ها شلوغ ترین زمان برای دریاچه لوئیس است، زمانی که تعداد زیادی از مسافران تور کانادا برای دیدن حیوانات مختلف، منظره های جادویی و داشتن یک تجربه تکرارنشدنی از حضور در طبیعت به اینجا می آیند. طبیعت گردان مشتاقانه در اطراف دریاچه به کوهنوردی، صخره نوردی و کایاک سواری مشغول می شوند. اگر در زمستان به این منطقه بروید، تنها باید انتظار صف های طولانی در محل بالابرهای پیست اسکی را داشته باشید، اما در اوج فصل پرگردشگر تابستان، خود را برای صف ایستادن در هر جایی آماده کنید.

مقاله: دریاچه لوئیس کانادا | دریاچه لوئیز آلبرتا

وقتی حرف از رنگ باورنکردنی و خیره کننده دریاچه لوئیس باشد، مردم محلی ممکن است داستان پیشخدمت هتل را برای شما تعریف کنند. گفته می شود این پیشخدمت وقتی به دفعات فراوان با سوال سخت گردشگران در مورد رنگ دریاچه مواجه شد، به تعدادی از این مشتریان ناآگاه گفت که هر بهار دریاچه تخلیه شده و رنگ می شود و آنها را تشویق کرد تا هفته بعد برگردند و این فرایند خارق العاده را ببینند. می گویند مشتری ها همانطور که او گفته بود برگشتند و به همین خاطر پیشخدمت از کارش اخراج شد. در واقعیت رنگ دریاچه لوئیس به خاطر گرد سنگ هایی است که در یخچال طبیعی وجود دارند و بعد از آب شدن به دریاچه می رسند.

گوزن شمالی، خرس و گربه وحشی تنها چند گونه از حیوان هایی هستند که منطقه اطراف دریاچه لوئیس را خانه خود می دانند. در مسیر 60 کیلومتری بین دریاچه لوئیز و شهر بنف، مسافران تور کانادا این شانس را دارند که بسیاری از این موجودات را ببینند. البته برای حفاظت از موجودات در مقابل اتومبیل ها علاوه بر نصب کیلومترها حصار، چندین پل هوایی و مسیر زیرزمینی برای عبور حیوانات از عرض اتوبان ساخته شده اند. زمان برد تا این ساکنین بی زبان به این مسیرها عادت کنند، اما در آخر تعداد تصادم ها در عرض 10 سال 80 درصد کاهش یافت. اگر برای یک آبتنی در دریاچه لوئیز برنامه ریزی می کنید، بهتر است در برنامه خود تجدید نظر کنید. به لطف یخچال های قطبی، آب این دریاچه در تمام طول سال در محدوده انجماد قرار دارد. مردم محلی برای آب تنی به سراغ دریاچه هربرت می روند که به فاصله یک سواری 10 دقیقه ای از دریاچه لوئیس قرار دارد.

منبع مقاله: دریاچه لوئیس کانادا | دریاچه لوئیز آلبرتا

انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 1247

به "مقاله: دریاچه لوئیس کانادا | دریاچه لوئیز آلبرتا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: دریاچه لوئیس کانادا | دریاچه لوئیز آلبرتا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید