مهدی: خوشبختانه اسکوچیچ به اردوهای بلندمدت اعتقادی ندارد، اگر برنامه مسابقات را تغییر دهیم، نمی توانیم لیگ را تمام کنیم

به گزارش آوای وحش، سهیل مهدی، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت، اگر برنامه مسابقات نوزدهمین دوره لیگ برتر تغییر کند، این رقابت ها در زمان مشخص شده به اتمام نخواهد رسید.

مهدی: خوشبختانه اسکوچیچ به اردوهای بلندمدت اعتقادی ندارد، اگر برنامه مسابقات را تغییر دهیم، نمی توانیم لیگ را تمام کنیم

به گزارش آوای وحش، سهیل مهدی در گفت وگو با برنامه رادیویی تهران ورزشی درباره جلسه اش با دراگان اسکوچیچ گفت: همین الان هم با سرمربی تیم ملی فوتبال در جلسه هستیم. ما صحبت های مقدماتی را برای خاتمه لیگ با اسکوچیچ داشتیم و تعاملاتی هم صورت گرفت که در حال نهایی شدن است. ما برای فصل آینده نیز برنامه ریزی می کنیم که حداقل تداخل را با برنامه های تیم ملی داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سؤال که اسکوچیچ انتظاراتی هم از سازمان لیگ داشته است؟، توضیح داد: یک نکته خوبی که وجود دارد این است که سرمربی تیم ملی سال ها در لیگ برتر فعالیت نموده و از مسائل سرمربیان تیم های لیگ رجحان از نزدیک اطلاع دارد. خوشبختانه اسکوچیچ به اردوهای بلندمدت هم اعتقادی ندارد و در جاهایی هم که تداخل داریم در حال برنامه ریزی هستیم.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال درباره برنامه جدید مسابقات لیگ برتر اظهار کرد: این برنامه هم با نظر اسکوچیچ تنظیم شده است. ما اگر تغییری در برنامه های لیگ داشته باشیم نمی توانیم لیگ را به خاتمه برسانیم. برنامه بازی ها خیلی فشرده است و ما برگزارنماینده مسابقات هستیم. امیدواریم کلیه عوامل برگزاری مسابقات یاری نمایند تا این بازی ها را به خاتمه برسانیم. اگر یک روز از مسابقات جابه جا گردد ما مشکل داریم و نمی توانیم رقابت ها را به خاتمه برسانیم.

مهدی ادامه داد: ما به استناد سال گذشته که بارش های زیادی داشتیم، امروز مصوبه ای را تقدیم هیئت رئیسه سازمان لیگ کردیم که اگر موافقت گردد کوشش می کنیم که دیگر مسابقات به خاطر آلودگی هوا و بارش برف و باران به تعویق نیفتد و بازی ها را در شهرهای بی طرف برگزار کنیم تا تقویم مسابقات دچار تغییر زمان نگردد. البته با توجه به گستردگی جغرافیایی که داریم اگر بخواهیم در همان روز تیم ها را به شهری دیگر منتقل کنیم شاید امکان پذیر نباشد، چون زیرساخت های ما اجازه نمی دهد که بتوانیم تیم ها را در فاصله یک ساعت به شهر دیگری ببریم و مسابقات را در همان روز برگزار کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 129

به "مهدی: خوشبختانه اسکوچیچ به اردوهای بلندمدت اعتقادی ندارد، اگر برنامه مسابقات را تغییر دهیم، نمی توانیم لیگ را تمام کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی: خوشبختانه اسکوچیچ به اردوهای بلندمدت اعتقادی ندارد، اگر برنامه مسابقات را تغییر دهیم، نمی توانیم لیگ را تمام کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید