نظرسنجی، 80 درصد سیاهپوستان آمریکایی ترامپ را نژادپرست می دانند

به گزارش آوای وحش، بر اساس نتایج یک نظرسنجی 80 درصد از سیاهپوستان آمریکایی معتقدند که رئیس جمهور این کشور یک نژادپرست است.

نظرسنجی، 80 درصد سیاهپوستان آمریکایی ترامپ را نژادپرست می دانند

به گزارش گروه بین الملل آوای وحش، بر اساس تازه ترین نظرسنجی، 80 درصد سیاهپوستان آمریکایی معتقدند که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا یک نژادپرست بوده و گفته اند که رئیس جمهور نژادپرستی را به بزرگترین موضوع کشور تبدیل نموده است.

به گزارش پایگاه خبری هیل، در این نظرسنجی که نتایج آن روز آدینه توسط واشنگتن پست/lpsos منتشر شده، آمده است که نرخ محبوبیت رئیس جمهور در میان سیاهپوستان بسیار وخیم بوده و از هر 10 سیاهپوست 9 نفر با کارهایی که وی در دوران ریاست جمهوری تا کنون انجام داده مخالف بوده اند.

بر اساس نتایج نظرسنجی، 65 درصد پرسش شوندگان گفته اند که معتقدند هم اکنون زمان بدی برای سیاهپوستان در آمریکا بوده و 77 درصد نیز گفتند که معتقدند هم اکنون زمان خوبی برای سفیدپوستان در آمریکا است.

تنها 16 درصد از پرسش شوندگان گفته اند که معتقدند امروز بچه ها سیاهپوست یک فرصت خوب برای دستیابی به معیار یک زندگی راحت را در آمریکا دارند این در حالی است که 75 درصد از پرسش شوندگان گفتند که معتقدند بچه ها سفیدپوست این فرصت را دارند.

این نظرسنجی بین روزهای 2 تا 8 ژوئن و از میان 1088 سیاهپوست بالغ و با درصد خطای 3.5 درصد صورت گرفته است.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 58

به "نظرسنجی، 80 درصد سیاهپوستان آمریکایی ترامپ را نژادپرست می دانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظرسنجی، 80 درصد سیاهپوستان آمریکایی ترامپ را نژادپرست می دانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید