شروع فعالیت شهرداری بندرعباس بر اساس 4 منطقه مدیریتی

به گزارش آوای وحش، با اعطای احکام صادر شده از سوی شهردار بندرعباس به شهرداران مناطق دو، سه و چهار، فعالیت شهرداری بندرعباس بر اساس تشکیلات چهار منطقه ای دنبال می گردد.

شروع فعالیت شهرداری بندرعباس بر اساس 4 منطقه مدیریتی

به گزارش خبرنگاران هرمزگان ، با اعطای احکام صادر شده از سوی شهردار بندرعباس به شهرداران مناطق دو، سه و چهار، فعالیت شهرداری بندرعباس بر اساس تشکیلات چهار منطقه ای دنبال می گردد.

محمد مهدی جهانبخش در نخستین جلسه شورای اداری شهرداری بندرعباس در سال 1400 اظهار کرد: پیگیری برای افزایش مناطق مدیریتی شهر از حدود سه سال قبل شروع و در سال گذشته از سوی وزارت کشور به طور رسمی ابلاغ شد.

وی با اشاره به اینکه بودجه امسال شهرداری بندرعباس بر اساس شرایط جدید، یعنی ساختار مدیریتی چهار منطقه تدوین و به تصویب شورای اسلامی شهر رسیده است، اضافه کرد: با توجه به نوع خدمات، شرایط بافت فرسوده و عوامل دیگر و همچنین از سوی دیگر اهمیت رویکرد ناحیه محوری، افزایش مناطق مدیریتی یک ضرورت محسوب می شد که خوشبختانه به نتیجه مطلوب رسیده و اکنون شاهد شروع فعالیت آن هستیم.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری بندرعباس با اشاره به صدور ابلاغ های جدید و شروع رسمی منطقه جدید، بیان نمود: بر اساس شرایط جدید، محدوده مدیریت منطقه یک از میدان دفاع مقدس تا پل رسالت، منطقه دو از پل رسالت تا میدان امام خمینی(ره)، منطقه سه از میدان امام خمینی(ره) تا میدان شهدا و منطقه چهار نیز از میدان شهدا تا میدان شهید باهنر است.

این مقام مسئول عنوان نمود: طبق چارت جدید، هر منطقه دارای سه ناحیه مدیریتی بوده و طی روزهای اخیر نیز تابلوی مربوط به ساختمان های اداری و همچنین تابلوهای شهری مشخص محدوده هر منطقه نصب شده است.

جهانبخش در بخش دیگری از سخنانش نیز از رونمایی اطلس فضایی شهر بندرعباس اطلاع داد و گفت: در این اطلس اطلاعات تمامی نواحی به لحاظ جمعیتی، فضاها و غیره ثبت شده و قطعا برای برنامه ریزی های جدید کاربرد قابل توجهی دارد.

وی همچنین در مورد تبدیل شرایط نیروهای شرکتی، عنوان نمود: اختیاراتی از سازمان استخدامی های کشور به سازمان شهرداری ها و دهیاری ها ابلاغ شده و بر همین اساس سازمان نیز به استان ها تفویض اختیار نموده که امیدوریم این مهم نیز بزودی اجرایی گردد.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه در مرحله جمع آوری آمار نیروی انسانی هستیم، اظهار کرد: یقینا تبدیل شرایط ها بر اساس شرایط مشخض شده دنبال می گردد.

اضافه می گردد، در انتهای این جلسه احکام صادر شده از سوی شهردار بندرعباس به شهرداران مناطق دو، سه و چهار را منصوب کرد.

بر این اساس، طی حکمی از سوی عباس امینی زاده، حبیب بهادری به عنوان شهردار منطقه دو، مجتبی سلیمی به عنوان شهردار منطقه سه و علی پاسلارزاده به عنوان شهردار منطقه چهار منصوب شدند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 28 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1400 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 934

به "شروع فعالیت شهرداری بندرعباس بر اساس 4 منطقه مدیریتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع فعالیت شهرداری بندرعباس بر اساس 4 منطقه مدیریتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید