تور استانبول ارزان: استانبول، میزبان نمایشگاه گردشگری EMITT سال آینده

به گزارش آوای وحش، EMITT، نمایشگاه بین المللی سفر و گردشگری ترکیه، سال جاری در استانبول برگزار خواهد شد.

تور استانبول ارزان: استانبول، میزبان نمایشگاه گردشگری EMITT سال آینده

بهترین تجربه سفر را با تور استانبول ارزان در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا دیدن کنید و لحظات زیبایی را در این شهر تاریخی و تفریحی بگذرانید.

نمایشگاه بین المللی سفر و گردشگری شرق مدیترانه یا EMITT، یکی از چهار نمایشگاه برتر گردشگری در دنیا است که قرار است برای بار بیست و سوم، متخصصان صنعت گردشگری و گردشگران را از سراسر دنیا در تاریخ 31 ژانویه تا سوم فوریه 2019 (11 تا 14 بهمن 1397) در استانبول گرد هم بیاورد.

نمایشگاه EMITT تحت سازماندهی سازمان بین المللی نمایشگاه ها (E Uluslararası Fuarcılık) یا EUF، یک شرکت تابعه ITE ترکیه در مرکز مجمع نمایشگاهی و کنگره های TUYAP برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه گردشگری با میزبانی از برگزارنمایندگان تور دعوت شده با همکاری تراول شاپ ترکیه (Travel Shop Turkey)، هر سال حدود 900 برگزارنماینده تورهای گردشگری از 100 کشور از سراسر دنیا از جمله آسیا، اروپا، آمریکای لاتین و خاور دور را به سمت خود جذب می نماید.

هاچر آیدین (Hacer Aydın)، مدیر گروه سفر و گردشگری و مد ITE ترکیه در بیان اینکه یک همبستگی بین گردشگری ملی و نمایشگاه بین المللی سفر و گردشگری شرق مدیترانه وجود دارد، گفت:

ما این فرصت را داشتیم که رابطه بین رشد در گردشگری ملی و EMITT را در ژانویه 2018 با شفافیت کامل ببینیم. در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی سفر و گردشگری شرق مدیترانه در ژانویه سال 2018 ما با میزبانی از 1065 غرفه دار از 85 کشور دنیا و 54364 بازدیدنماینده به یک موفقیت فوق العاده دست پیدا کردیم.

تحرکات مشاهده شده در بخش گردشگری در سال 2017، خود را در EMITT نشان داد و ما 55 درصد رشد در تعداد غرفه داران در آخرین نمایشگاهمان را شاهد بودیم. این آمار رشد، شاخصه ای از یک جهش در رشد در بخش گردشگری 2018 است.

آیدین در ادامه گفت:

داده های وزارت گردشگری نیز این اطلاعات را تایید می نمایند. تعداد بازدیدنمایندگان بین المللی که در هفت ماه گذشته به ترکیه آمده اند، چیزی حدود 21.64 میلیون نفر بوده است که رشد 24.9 درصدی را به ما نشان می دهد. همچنین، افزایش قابل ملاحظه ای نیز از نظر عایدی مشاهده شده است. بر طبق داده های انیستیوی آماری ترکیه، عایدیهای صنعت گردشگری در نیمه اول سال به 11.5 میلیارد دلار با رشدی 31 درصدی رسیده است. این یک افزایش قابل توجه 36.9 درصدی (9.28 میلیارد دلار) در عایدی حاصل از گردشگران بین المللی است.

به عبارت دیگر، بیش از 80 درصد عایدیهای گردشگری ما در نیمه اول سال از گردشگران خارجی حاصل شده است. با توجه به این داده ها، ما می توانیم بگوییم که کشورمان برای بار دیگر، عنوان یک مقصد معتبر گردشگری برای گردشگران بین المللی را به دست آورده است.

البته باید بگوییم که گردشگران سال جاری بیشتر از هر زمانی، پول خرج نموده اند. با در نظر گرفتن این نمودارهای مثبت، ما فکر می کنیم که هم اکنون زمان تبلیغات برای سرمایه گذاری و مقاصد است.

ما در EMITT، نمایشگاه سفر و گردشگری پیشروی ترکیه به پیشنهاد فرصت های منحصر به فرد برای دسترسی به بازار رو به رشد گردشگری، ادامه خواهیم داد.

منبع: کجارو / travelandtourworld.com
انتشار: 15 خرداد 1401 بروزرسانی: 15 خرداد 1401 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 1376

به "تور استانبول ارزان: استانبول، میزبان نمایشگاه گردشگری EMITT سال آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور استانبول ارزان: استانبول، میزبان نمایشگاه گردشگری EMITT سال آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید