بهنوش بختیاری از قصد خود برای خودکشی در سال گذشته پرده برداشت

به گزارش آوای وحش، بهنوش بختیاری در استوری اینستاگرام خود با اشاره به ماجرای دردناک فوت کیومرث پوراحمد نوشت: شرایط آنقدر بد بود که حتی خود من با اینکه صورتم همواره خندان دیده می شد در سال گذشته یک بار تصمیم گرفتم مثل استادم آقای پوراحمد عمل کنم. به خدا قسم اگر دروغ بگویم. بعد ها با دوستان سینمایی ام صحبت کردم، دیدم آن ها هم به اینجا رسیده اند. باور نکردنی است، ولی واقعیت است.

بهنوش بختیاری از قصد خود برای خودکشی در سال گذشته پرده برداشت

خبر خودکشی کیومرث پوراحمد شوک بزرگی برای جامعه هنری بود. هنرمندان مختلف به بهانه مرگ خودخواسته خالق قصه های مجید در صفحات شبکه های مجازی خود با یادآوری خاطره ای از او یا ابراز تاسف از تصمیم او، سوگواری کردند.

در این میان بهنوش بختیاری در استوری اینستاگرام خود با اشاره به مرگ کیومرث پوراحمد، از قصد خود برای خودکشی در سال گذشته اشاره نمود که در فضای مجازی خبرساز شده است.

بهنوش بختیاری در استوری اینستاگرام خود با اشاره به ماجرای دردناک فوت کیومرث پوراحمد نوشت: شرایط آنقدر بد بود که حتی خود من با اینکه صورتم همواره خندان دیده می شد در سال گذشته یک بار تصمیم گرفتم مثل استادم آقای پوراحمد عمل کنم. به خدا قسم اگر دروغ بگویم. بعد ها با دوستان سینمایی ام صحبت کردم، دیدم آن ها هم به اینجا رسیده اند. باور نکردنی است، ولی واقعیت است.

بهنوش بختیاری در ادامه استوری خود با اشاره به اینکه فضا بسیار وهم انگیز و غمناک، پر استرس و ناامن است تاکید نمود که خون به جگر اهالی سینما شده است و این سیکل معیوب جان اساتید و نوابغ دیگر را خواهد گرفت.

او در سرانجام با اشاره به ارزش جان انسان ها نوشت: به خدا انسان در این شرایط می میرد.

بهنوش بختیاری، سال گذشته در مصاحبه با تی وی پلاس از قصد خودکشی خود با 30 عدد قرص گفته بود. بختیاری در این مصاحبه گفت: تاریخ نشان داده است هر کسی که می میرد عزیز و نازنین می گردد و همه به یاد خوبی هایش می افتند. من در این مدت شاید بیش از 10 بار آرزوی مرگ نموده ام. من، آدم بسیار قوی و قلدری هستم و گاهی اوقات با خود می گویم اگر فقط یک مورد از اتفاقاتی که برای من افتاد، برای یکی از آدم های سوسول دور و برم می افتاد دوام نمی آورند. من شاهد هجوم های 80 میلیونی آدم ها علیه خودم بوده ام. شاید اگر به شما یا هر کس دیگری، در یک جمع چهار نفره، یک نفر بد نگاه کند طاقت نیاورید، ولی من بار ها شاهد حمله همکارانم و حمله مردم بوده ام. حمله هایی نابخردانه و ناجوانمردانه.

او با شرح شرایط روحی خود ادامه داد: چند وقت پیش شبی خیلی بد داشتم و با وجود تمام قدرتم و تمام کتاب هایی که دور و برم جمع نموده ام و تمام ویس های انگیزشی با عبارت های تاکیدی، یک مرتبه، یک جعبه زاناکس برداشتم و 30 قرص کف دستم خالی کردم و به خودم گفتم تمامش کن. این قدر حالم بد بود. نمی دانم چه صدایی بود که به من گفت برو بیرون، قدم بزن، حالت عوض می گردد و قطعا فردا روز بهتری است.

منبع: روزیاتو

منبع: فرادید
انتشار: 20 فروردین 1402 بروزرسانی: 20 فروردین 1402 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 1550

به "بهنوش بختیاری از قصد خود برای خودکشی در سال گذشته پرده برداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهنوش بختیاری از قصد خود برای خودکشی در سال گذشته پرده برداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید