ژست سلفی برای عزرائیل ، وقتی سلفی گرفتن، قربانی می گیرد !!

به گزارش آوای وحش، سلفی گرفتن در دنیای مدرن سال های اخیر، تبدیل به یک واقع همگانی شده. کافی است به یک مکان تفریحی و گردشگری بروید و نگاهی به اطرافتان بیندازید، در گوشه و کنار، چشمتان به افرادی می خورد که با گرفتن ژست سلفی عجیب و خاص، قصد ثبت لحظات زندگیشان را دارند. عکس های سلفی، خصوصا اگر عجیب بوده یا در مکان های خاصی گرفته شوند، به عکاس و افراد درون تصویر، اعتماد به نفس و حس هیجان را منتقل می نماید. ما انسان ها دوست داریم که همه ما را در حال اجرا کارهای هیجان آور و غیر معمول به یاد |آورند تا بدین ترتیب، حس خاص بودنمان ارضا گردد، اما متاسفانه گاهی اوقات افراط می کنیم و باعث به وجود آمدن رویدادهایی می شویم که دیگر حتی پشیمانی از بابت این کارها سودی برایمان ندارد. در ادامه به سلفی هایی اشاره می کنیم که صاحبان آن ها دچار سانحه های ناگواری شده و جانشان را از دست دادند.

ژست سلفی برای عزرائیل ، وقتی سلفی گرفتن، قربانی می گیرد !!

سلفی در ارتفاع

سقوط از ارتفاع در هنگام سلفی گرفتن، یکی از رایج ترین مرگ های عجیب و غریب می باشد. چندی پیش، یک دانشجوی استرالیایی هنگام گرفتن سلفی در بالای صخره ترول تونگای نروژ، از ارتفاع 700 متری سقوط کرد و جان خود را از دست داد.

یک زوج لهستانی نیز در کشور پرتغال، حین گرفتن سلفی برروی صخره ای مرتفع، سقوط کرده و زندگی ماجراجویانه شان خاتمه یافت.

اما عجیب ترین مورد، داستان پسر نوجوانی است که به منظور شرکت در بازی سلفی، به بالای در حمام رفته و پس از گرفتن سلفی، سقوط کرد و سرش به سنگ توالت برخورد نمود؛ از آنجا که ساعت دو نیمه شب بوده و کسی بیدار نبود، تا صبح بر اثر خونریزی زیاد جان باخت.

سلفی بر روی ریل راه آهن

یکی از دردسازترین عکس های سلفی در هندوستان، سلفی گرفتن بر روی ریل راه آهن می باشد که قربانی های زیادی نیز می گیرد، به طور مثال در ماه ژانویه، سه جوان در حین گرفتن ژست سلفی بر روی ریل، با زندگی خداحافظی کردند.

سلفی با حیوانات

مردم علاقه زیادی دارند به سلفی گرفتن با حیوانات دارند، اما متاسفانه کسی به خطرات آن توجهی ندارد. تعداد افرادی که طی سال های اخیر، درست وسط یک ژست سلفی مجذوب کننده و جالب، طعمه حیوان ها شده یا به وسیله آن ها له شده اند، بسیار زیاد است. به طور مثال، بوفالوهای پارک ملی یلو استون یا خرس های خاکستری روسیه که قربانیان زیادی داشتند.

سلفی در ماشین و موتورسیکلت

رانندگی با ماشین و موتور سیکلت، به مقدار کافی خطرات جانی به همراه دارد، چه برسد که بخواهیم کارهای عجیب و غریبی در این حین انجام داده و حواسمان پرت گردد. نمونه های زیادی از این دست در سال های اخیر در کشورهای مختلف مشاهده شده، مثلا دو دختر به نام کولت و اشلی در حین رانندگی با خواننده، همخوانی کرده و از خودشان فیلم گرفتند که متاسفانه تبدیل به آخرین فیلم زندگیشان شد.

یا خواننده مشهور اهل پورتوریکو در حین موتور سیکلت سواری در یکی از جاده های نیویورک، فیلمی از خودش گرفته و در اینستاگرام آپلود نمود، اما در همین حین، تصادف کرده و پیش از رسیدن به بیمارستان جان می سپارد.

سلفی های غیر معمول

در بیشتر نقاط جهان، سلفی های عجیب و غریب با ژست های مختلف در صفحه های مجازی به ثبت می رسد و این فقط مختص کشور ما نیست، مثلا چندی پیش خانمی در حالیکه اسلحه پری را به سمت سر خود نشانه گرفته و قصد سلفی گرفتن داشت، با در رفتن اسلحه و اصابت گلوله به سرش جان سپرد.

منبع: همگردی
انتشار: 21 دی 1401 بروزرسانی: 21 دی 1401 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 1512

به "ژست سلفی برای عزرائیل ، وقتی سلفی گرفتن، قربانی می گیرد !!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژست سلفی برای عزرائیل ، وقتی سلفی گرفتن، قربانی می گیرد !!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید