مخالفت پرسپولیس با انتقال علیپور به پزتغال

به گزارش آوای وحش، تمام تمرکز من روی تیم پرسپولیس است و هر تصمیمی که باشگاه و کادر فنی بگیرند تابع هستم.

مخالفت پرسپولیس با انتقال علیپور به پزتغال

باشگاه پاسوس فریرا از پرتغال، خواهان جذب علی علیپور شد اما باشگاه پرسپولیس با جدایی وی مخالفت کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس،علی علیپور که در جابجایی تابستانی پیشنهادهای خارجی زیادی داشت، در جابجایی زمستانی هم با پیشنهاد یک تیم اروپایی روبرو شده است.طی روزهای گذشته باشگاه پاسوس فریرای پرتغال به صورت رسمی خواهان علی علیپور شد. این تیم لیگ برتری، با ارسال نامه ای، شرایط خود برای جذب علیپور را به باشگاه پرسپولیس اعلام داشته است.

باشگاه پرسپولیس نیز مراتب مخالفت خود با جدایی علیپور را اعلام کرد. مهاجم سرخپوشان خود در این باره به باشگاه گفت: تمام تمرکز من روی تیم پرسپولیس است و هر تصمیمی که باشگاه و کادر فنی بگیرند تابع هستم.

علیپور ادامه داد: بررسی تمام پیشنهادات را به وکیل خود واگذار کرده ام و به این مسائل ورود نمی کنم.

وی اضافه کرد:من برای موفقیت پرسپولیس با تمام وجود و تمرکز در حال تلاش هستم تا محبت هواداران را جبران کنم و بتوانم انتظارات آقای کالدرون و هواداران و باشگاه را برآورده نمایم. شنیده بودم یک تیم پرتغالی، پیشنهادی را ارائه کرده است. من هم مذاکره در این باره با باشگاه را به وکیل خود سپردم. از اعتماد آقای انصاری فرد و آقای کالدرون ممنون هستم. تابع تصمیم باشگاه هستم و با توجه به مخالفت اجرا شده، دیگر به این پیشنهاد فکر نمی کنم و همانطور که گفتم، تمام تمرکز من روی ارایه بالاترین کیفیت در نیم فصل دوم است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 9

به "مخالفت پرسپولیس با انتقال علیپور به پزتغال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت پرسپولیس با انتقال علیپور به پزتغال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید