شروع مانور زیردریایی های مدرن روسیه در منطقه قطب شمال

به گزارش آوای وحش، زیردریایی های ناوگان دریای شمال روسیه در جریان یک مانور ویژه، استفاده از سیستم ها و تسلیحات نظامی خود در اعماق بسیار زیاد منطقه ها قطبی در آب های دریاهای بارنتس و نروژ را انجام می دهند.

شروع مانور زیردریایی های مدرن روسیه در منطقه قطب شمال

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تاس، دفتر مطبوعاتی ناوگان دریای شمال اعلام نمود که مانورهای زیردریایی های این ناوگان در اعماق بسیار زیاد از روز آدینه در آب های دریاهای بارنتس و نروژ شروع شده است.

در این بیانیه یادآوری شده است: زیردریایی های ناوگان دریای شمال روسیه برگزاری مانورهای ویژه در زمینه استفاده از سیستم ها و تسلیحات نظامی خود در اعماق بسیار زیاد دریاها در منطقه ها قطبی در دریای بارنتس و دریای نروژ را شروع نموده اند. این آزمایشات در عمق بیش از 500 متری در زیر سطح آب انجام می گردد که برای بیشتر زیردریایی های مدرن یک شاخص محسوب می گردد.

طبق این اطلاعات، چندین فروند زیردریایی در این مانورها مشارکت دارند و تمرینات فوق چندین روز بطول خواهد انجامید.

پیش از این، وزارت دفاع روسیه از ملحق شدن یک زیردریایی تازه راهبردی به ناوگان دریای شمال این کشور اطلاع داد و برنامه ریزی شده تا زیردریایی های مدرن دیگری هم در آینده هم به این ناوگان تحویل داده گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مرداد 1400 بروزرسانی: 10 مرداد 1400 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 1058

به "شروع مانور زیردریایی های مدرن روسیه در منطقه قطب شمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع مانور زیردریایی های مدرن روسیه در منطقه قطب شمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید