ادامه ارسال پیامک دریافت وام یک میلیونی تا آدینه شب، واریز وام تا 4 اردیبهشت

به گزارش آوای وحش، سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا وزارت رفاه با اشاره به اینکه ارسال پیامک برای یارانه بگیران جهت دریافت وام قرض الحسنه یک میلیون تومانی حمایتی کرونا در حال اجرا است و تا آدینه شب (29 فروردین) ادامه دارد گفت: آن دسته از سرپرستانی که کدملی خود را جهت تایید تا 31 فروردین ارسال نمایند، وام آنها چهارم اردیبهشت یعنی قبل از آغاز ماه رمضان برایشان واریز می گردد.

ادامه ارسال پیامک دریافت وام یک میلیونی تا آدینه شب، واریز وام تا 4 اردیبهشت

حسین میرزایی در گفت وگو با آوای وحش، در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه پیامک دریافت وام با سرشماره v.refah برای بعضی افراد چند مرتبه ارسال شده؛ آیا ارسال کد ملی یک مرتبه کافی است یا خیر؟ اظهار کرد: فهرست یارانه بگیران در اختیار وزارت ارتباطات قرار گرفته و این وزارتخانه متولی ارسال پیامک هاست.

وی اضافه کرد: به 25 میلیون نفر سرپرست خانوار 88 میلیون پیامک ارسال شده است؛ زیرا بعضی افراد چند خط تلفن همراه دارند. پیامک به همه خطوط آنها ارسال شده است، اما از اینجا به بعد با هر سیمکارتی که کدملی را ارسال نمایند، ما همان سیمکارت را به عنوان سیمکارت رسمی می شناسیم.

میرزایی ادامه داد: اولین شماره که برای ما ثبت شد را به عنوان شماره رسمی تلقی می کنیم و همان یک مرتبه ارسال کدملی کافی است.

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا وزارت رفاه با بیان اینکه ارسال پیامک از سوی وزارت رفاه تا آخر این هفته یعنی آدینه شب، 29 فروردین ادامه دارد اظهار کرد: هر سرپرست خانوار یارانه بگیری که پیامکی حاوی کدملی اش را تا روز یکشنبه، 31 فروردین ماه برای ما بفرستد، چهارم اردیبهشت و قبل از ماه مبارک رمضان تسهیلات حمایتی اش را دریافت خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 264

به "ادامه ارسال پیامک دریافت وام یک میلیونی تا آدینه شب، واریز وام تا 4 اردیبهشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه ارسال پیامک دریافت وام یک میلیونی تا آدینه شب، واریز وام تا 4 اردیبهشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید