استعفای فرهاد مجیدی از سرمربی گری استقلال صعود استقلال به فینال جام حذفیاستقلال، شایستۀ غلبه بر پرسپولیسِ آشفته!چه وقت این حرف ها بود آقای گل محمدی؟

به گزارش آوای وحش، از لحظه انتشار خبر مذاکره ایتالیا تا آغاز دربی مصاحبه و تکذیبی از مدیرعامل در کار نبود اما از امروز صبح سراسیمه به دنبال تکذیب خبری هستند که با جزئیات مستند به بیرون درز نموده و رسوایی تازه ای رقم زده.

استعفای فرهاد مجیدی از سرمربی گری استقلال صعود استقلال به فینال جام حذفیاستقلال، شایستۀ غلبه بر پرسپولیسِ آشفته!چه وقت این حرف ها بود آقای گل محمدی؟

سرمربی استقلال از سمت خود کناره گیری کرد.

به گزارش ایسنا، فرهاد مجیدی با انتشار متنی، به مذاکرات مسئولان استقلال با استراماچونی واکنش نشان داد.

متن استعفای او به توضیح زیر است:

این نوشته را باید چند روز قبل منتشر می کردم. همان روزی که با قصد قبلی خبر مذاکره در ایتالیا را رسانه ای کردند. همان روزی که در آستانه دربی فوق العاده حساس، قبل از مهمترین بازی فصل، ذره ای برای من و کوشش و فداکاری شاگردانم احترام قائل نشدند. این خودزنی عظیم توسط مدیریتی انجام شد که یک ماه قبل از من لیست گرفت و بدون تمدید قرارداد حتی یکی از بازیکنان ارزشمند فعلی، بعد از هر موفقیتی در چند بازی گذشته از برنامه ها و اهداف مشترک برای فصل بعد گفت.

آنها با وجود قرارداد یک سال و نیمه من، با اقدامی عوامفریبانه که هدفی جز تخریب صندلی سرمربی تیم نداشت در آستانه دربی، خبری که حتی رسانه های کشور آقای استراماچونی هم مراعات زمان انتشارش را کردند، به صورت غیررسمی به رسانه ها دادند و حالا من حاضر نیستم به خاطر یک برد جذاب و صعود به فینال جام حذفی این کارشکنی تاریخی را نادیده بگیرم.

جالب است که از لحظه انتشار خبر مذاکره ایتالیا تا آغاز دربی مصاحبه و تکذیبی از مدیرعامل در کار نبود اما از امروز صبح سراسیمه به دنبال تکذیب خبری هستند که با جزئیات مستند به بیرون درز نموده و رسوایی تازه ای رقم زده.

می خواهم بدانید آنها دیشب حتی از یک خسته نباشید خشک وخالی در رختکن تیم دریغ کردند و مشابه دو پیروزی مقابل سپاهان، نگاه و رفتارشان فریاد می زد که چقدر ناراحتند. چون هر موفقیت تازه نقشه هایشان را به تأخیر می انداخت و آنها را به دروغی دیگر متوسل می کرد.

من به احترام بازیکنان متعصبم، هوادارانی که بی صبرانه منتظر پیروزی مقابل قهرمان لیگ برتر بودند و همکاران شریفم این چند روزه را هم سکوت کردم اما امروز بعد از فشارهای کشنده در یک نیم فصل استثنایی، در شرایطی که روز اول بین قلب و غرورم، قلبم را انتخاب نموده بودم باید اطلاع دهم که در اعتراض به رفتار غیرصادقانه باشگاه استقلال از مربیگری در این تیم استعفا می دهم. این استعفا را نه به معنای برخورنده بودن رفتار مدیریت باشگاه برای شخص من، بلکه در اعتراض به این شیوه مدیریت و برای محافظت از صندلی سرمربی باشگاه عظیمی همچون استقلال اعلام می کنم.

ما تیم را در رده پنجم جدول تحویل گرفتیم و بعد از نایب قهرمانی در لیگ و کسب سهمیه مستقیم، با یک برد مهم به فینال حذفی هم صعود کردیم و اگر انصاف و معرفتی وجود داشت، با این همه بلاهای طبیعی و غیرطبیعی حق ما چنین رفتاری نبود.

استقلال را نه امروز و نه 23 سال پیش که پیراهنش را پوشیدم، به من پیشکش ننموده اند. برای لحظه لحظه حضورم در استقلال همواره سخت کار نموده ام و می دانم روزی دوباره به رویاهای جمعی خود خواهیم رسید.

منبع: عصر ایران
انتشار: 20 مهر 1399 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 505

به "استعفای فرهاد مجیدی از سرمربی گری استقلال صعود استقلال به فینال جام حذفیاستقلال، شایستۀ غلبه بر پرسپولیسِ آشفته!چه وقت این حرف ها بود آقای گل محمدی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استعفای فرهاد مجیدی از سرمربی گری استقلال صعود استقلال به فینال جام حذفیاستقلال، شایستۀ غلبه بر پرسپولیسِ آشفته!چه وقت این حرف ها بود آقای گل محمدی؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید