استقلال با پادوانی تا 10 روز آینده تسویه می نماید

به گزارش آوای وحش، لئوناردو پادوانی تا 10 روز آینده کلیه مطالبات خود را از باشگاه استقلال دریافت می نماید.

استقلال با پادوانی تا 10 روز آینده تسویه می نماید

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران از رسانه رسمی باشگاه استقلال، با پیگیری های باشگاه استقلال در هفته های اخیر، پایان فیفا موافقت نهایی خود را با پرداخت مطالبات لئوناردو پادوانی از محل درآمدهای باشگاه استقلال بیان کرد و مبلغ مزبور برای این منظور به وسیله فیفا تامین شد.

بر اساس این گزارش، پادوانی که در اسفند ماه سال 97 و در جریان ملاقات مقابل فولاد در اهواز از ناحیه سر و گردن به شدت آسیب دید و به طور کامل سلامتی خود را از دست داد، مدت های زیادی است پیگیر وصول مطالباتش از باشگاه استقلال می باشد که این اتفاق تا به امروز روی نداده است.

با رایزنی های متعددی که در یک ماه گذشته از سوی باشگاه استقلال با فیفا صورت گرفت، مبلغ مورد نظر از حساب فیفا آزاد شد تا بعد از طی تشریفات اداری و بانکی به حسابی که پادوانی به باشگاه استقلال اعلام نموده بود منتقل شود.

بدین ترتیب انتظار می رود نهایتاً طی 10 روز آینده مبلغ مورد نظر به حساب پادوانی واریز شده تا این بازیکن که از محبوبیت خاصی نزد طرفداران استقلال برخوردار است ماه ها پس از مصدومیت مطالباتش را وصول کند.

باشگاه استقلال با تقدیر از اخلاق پسندیده پادوانی و شکیبایی وی، آرزو می نماید او هرچه زودتر سلامتی کامل خود را به دست آورد.

4048/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 16 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 372

به "استقلال با پادوانی تا 10 روز آینده تسویه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال با پادوانی تا 10 روز آینده تسویه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید