اخبار صنعت

تخصیص 5 میلیارد اعتبار با هدف توسعه کشت گیاهان دارویی در شهرستان لنده

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد مسئول نهاد آبادانی و پیشرفت شهرستان لنده از تخصیص 50 میلیارد ریالی با هدف توسعه کشت گیاهان دارویی در این شهرستان خبر داد.

19 اردیبهشت 1400

افزایش 40 تا 113 درصدی قیمت برنج، گوشت و شکر

آنالیز جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صمت حاکی از افزایش 40 تا 113 درصدی برنج، گوشت و شکر در اسفندماه سال 1399 نسبت به ماه مشابه سال 1398 است.

18 اردیبهشت 1400

قابلیت سند همکاری ایران-چین برای مبارزه با تحریم های مالی غرب

خبرنگاران- گروه بین الملل: سند جامع همکاری های ایران و چین توسط محمد جواد ظریف و وانگ یی وزیران خارجه دو کشور هفتم فروردین در محل وزارت امور خارجه امضا شد.

9 اردیبهشت 1400

مرحله نخست طرح انتقال نفت گوره - جاسک به خط خاتمه نزدیک است

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت در نخستین روزهای سال 1400 ضمن تشریح وضع طرح ملی و راهبردی گوره-جاسک، اعلام نمود: مرحله نخست این طرح روزهای پایانی خود را سپری می نماید و بر اساس برنامه ریزی ها به زودی به بهره برداری می رسد.

8 اردیبهشت 1400

پیش از رزرو آپارتمان مبله چه نکاتی را باید بدانید؟

از اولین چالش هایی که هر مسافری با آن دست و پنجه نرم میکند نحوه اقامت در طور سفر است. فرقی نمیکنر برای سفر کاری سفر میکنید یا یک سفر علمی و یا تفریحی. در هر صورت اسکان و اقامت چیزی نیست که شما به آن نساز پیدا نکنید.

7 اردیبهشت 1400

فرانسوی ها توسعه دهنده میدان گازی عراق

وزیر نفت عراق گفت: سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و متحدانش (ائتلاف اوپک پلاس) سیاست کاهش تولید خود را در نشست ماه مارس بدون تغییر حفظ می کند، این در حالی است که احتمال دارد عربستان پس از این ماه و با افزایش قیمت نفت، کاهش داوطلبانه تولید روزانه یک...

2 اردیبهشت 1400

گردشگری با نمایشگاه های این هفته، پیشنهاد ویژه؛ نمایشگاه فرش دست باف اصفهان

نمایشگاه ها، در واقع فرصتی برای نمایشی سازمان یافته از آثار هنری، علمی و صنعتی هستند که موجب افزایش تولیدات و گسترش تجارت می شوند.

27 فروردین 1400

عظیم ترین ملک آموزش وپرورش هرمزگان به مساحت 119 هکتار سنددار شد

تهران (پانا) - هنرستان کشاورزی آموزش وپرورش رودان با مساحت 119 هکتار و باارزشی بالغ بر 475 میلیارد تومان، سنددار شد.

27 فروردین 1400

جهش تعرفه کشتیرانی با بسته ماندن کانال سوئز خبرنگاران

با بسته ماندن کانال سوئز به علت گیر کردن یک کشتی بزرگ کانتینربر در آن، هزینه حمل ونقل دریایی کالا به شدت در حال رشد است.

26 فروردین 1400

تجاوز به زنان جوان در پراید

تهران (پانا) - مرد جوان، زنان پایتخت را ربوده و در یک پراید سفید رنگ آنها را مورد آزار و اذیت قرار می داد.

17 فروردین 1400

خبرنگاران سرانه جنگل ایرانی ها یک چهارم استاندارد جهانی است

تهران - خبرنگاران - رییس کمیته محیط زیست در کرسی سلامت اجتماعی یونسکو گفت: متوسط سرانه جهانی جنگل 17 صدم هکتار است در حالی که این سرانه در ایران هشت دهم درصد است؛ یعنی سهم ایرانی ها از جنگل یک چهارم استاندارد سرانه جهانی است.

16 فروردین 1400

اتاق بازرگانی ایران صاحب کرسی مناطق آزاد می گردد

تهران (پانا) - با پیشنهاد مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه مالی، از این پس نماینده این دبیرخانه در اتاق ایران مستقر می گردد تا روابط بین فعالان مالی و مدیران مناطق آزاد بدون واسطه و بدون اتلاف وقت انجام گردد.

14 فروردین 1400

12 مصدوم چهارشنبه سوری در تهران

سخنگوی کمیته چهارشنبه آخرسال مرکز اورژانس تهران با بیان اینکه طی چند روز گذشته آمار مصدومان چهارشنبه سوری آخر سال تغییر نداشته است، گفت: در صورتی که شخصی دچار آتش سوزی شد باید مانع دویدن آن شویم و سعی کنیم با پتو یا وسایلی مثل پتو نسبت به خاموش کردن فرد...

14 فروردین 1400

کوشش برای رساندن مهاجم استقلال به بازی با سپاهان خبرنگاران

مهاجم اهل اقتصادی استقلال از امروز تمرینات خود را شروع کرد.

12 فروردین 1400

به محمود فکری اولتیماتوم نداده بودیم، اعلام دلیل مذاکره با الهامی

به گزارش خبرنگاران، احمد مددی درباره تغییر کادر فنی استقلال گفت: جا دارد از محمود فکری و کادرش تشکر کنم. آنها زحمت خود را کشیدند. فوتبال روی بدش را به این عزیزان نشان داد. این ورزش علیرغم شیرینی و خاطره سازی، تلخی هم دارد.

9 فروردین 1400

مصطفوی و نوشادی به کادر فنی استقلال اضافه شدند

با تصمیم فرهاد مجیدی صالح مصطفوی و بهزاد نوشادی به کادر فنی این تیم اضافه شدند.

5 فروردین 1400

ایران در جمع 100 خوشه برتر علم و فناوری جهان

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری با اشاره به نقش نوآوری و صنایع خلاق در حرکت کشورها به سوی پیشرفت و توسعه پایدار گفت: میزان حرکت و موفقیت کشورها در راستا نوآوری، قدر و جایگاه آن ها را در نبرد تنگاتنگ...

4 فروردین 1400

خبرنگاران فراوری 36 ماده اولیه دارویی در دستورکار دانش بنیان ها

تهران- خبرنگاران- دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از در دستورکار قرار دریافت فراوری 36 ماده اولیه دارویی در شرکت های دانش بنیان اطلاع داد و گفت: فراوری چهار ماده از 36 ماده اولیه دارویی توسط یک شتابدهنده دانش بنیان تایید...

29 اسفند 1399

خبرنگاران مشوق قانونی مجلس برای افزایش سرمایه گذاری در پروژه های زیربنایی

تهران- خبرنگاران-نمایندگان مجلس مقرر کردند به منظور تسهیل سرمایه گذاری عموم مردم در انواع پروژه های زیربنایی، نقل و انتقال دارایی در صندوق های سرمایه گذاری پروژه ها از پرداخت عوارض معاف شدند.

28 اسفند 1399

درخشان سرمربی نفت مسجدسلیمان شد

خبرنگاران/خوزستان سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان سرمربی نفت مسجدسلیمان انتخاب شد.

28 اسفند 1399
تعداد: (148)