بازی های اردویژه هلند بدون تماشاگر از سر گرفته خواهد شد، احتمال خالی ماندن استادیوم ها تا بیش از یک سال دیگر

به گزارش آوای وحش، مسئولان فوتبال هلند که چند پیش تصمیم به نیمه تمام گذاشتن مسابقات شان گرفته بودند، تغییر موضع داده اند.

بازی های اردویژه هلند بدون تماشاگر از سر گرفته خواهد شد، احتمال خالی ماندن استادیوم ها تا بیش از یک سال دیگر

به گزارش آوای وحش و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، اردویژه هلند، اولین لیگ اروپایی که مسابقاتش به دلیل شیوع کرونا به صورت رسمی مختومه اعلام شد، از سه ماه دیگر فصل را پشت درهای بسته از سر خواهد گرفت.

در پی دستوراتی که مارک روته نخست وزیر هلند روز گذشته ارائه کرد، لیگ این کشور آماده شده که بازی های نیمه تمام خود را از ابتدای ماه سپتامبر (11 شهریور) از سر بگیرد. دولت هلند تمام فعالیت های ورزشی این کشور را تا اول سپتامبر ممنوع گفت و به همین دلیل هم بود که مقامات فوتبال هلندی تصمیم به نیمه تمام گذاشتن فصل بدون معرفی قهرمان و فرستادن تیمی به دسته پایین تر گرفتند. مارک روت اما شب گذشته (یکشنبه) در یک نشست خبری گفت؛ برنامه دولت این است که مسابقات فوتبال در ماه سپتامبر از سر گرفته شوند.

با وجود افت آمار مبتلایان به کرونا و مرگ ومیرهای ناشی از آن، روت گفت که تمام رویدادهای ورزشی همچنان باید پشت درهای بسته برگزار شوند مگر اینکه واکسنی برای درمان کرونا کشف گردد.

هوگو دیونگ وزیر ورزش هلند در این خصوص گفت: هیچ کسی نمی داند که ما چه مدت باید صبر کنیم تا شاهد بازگشت طرفداران به استادیوم ها باشیم. قطعاً ما دوست داریم این اتفاق هرچه زودتر رخ دهد اما احتمال تداوم این فرایند تا یک سال دیگر یا بیشتر بسیار واقع بینانه است.

در هلند، بازیکنان تیم های فوتبال از چند روز پیش با استفاده از دستکش و رعایت دیگر موارد بهداشتی در قالب گروه های کوچک تمرینات خود را شروع نموده اند. همچنین مقرر شده که از 4 روز دیگر شهفرایندان عادی هم بتوانند فضاهای عمومی فعالیت های ورزشی داشته باشند اما تجمع آنها نباید بالغ بر 10 نفر گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 314

به "بازی های اردویژه هلند بدون تماشاگر از سر گرفته خواهد شد، احتمال خالی ماندن استادیوم ها تا بیش از یک سال دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی های اردویژه هلند بدون تماشاگر از سر گرفته خواهد شد، احتمال خالی ماندن استادیوم ها تا بیش از یک سال دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید