به محمود فکری اولتیماتوم نداده بودیم، اعلام دلیل مذاکره با الهامی

به گزارش آوای وحش، به گزارش خبرنگاران، احمد مددی درباره تغییر کادر فنی استقلال گفت: جا دارد از محمود فکری و کادرش تشکر کنم. آنها زحمت خود را کشیدند. فوتبال روی بدش را به این عزیزان نشان داد. این ورزش علیرغم شیرینی و خاطره سازی، تلخی هم دارد.

به محمود فکری اولتیماتوم نداده بودیم، اعلام دلیل مذاکره با الهامی

مدیرعامل استقلال درباره اینکه هیات مدیره استقلال اعلام نموده بود سه بازی به محمود فکری فرصت می دهد و این موضوع به ضرر استقلال بوده است، تاکید نمود: اولتیماتومی به محمود فکری نداده بودیم. بعد از بازی با مس رفسنجان، فشار طرفداران و نتایجی که باعث شد تیم از صدر جدول به رتبه سوم تنزل کند، کادر فنی سابق را در یک فشار قرار داد و منجر به استعفای فکری شد. تصور نمی کنم بحث اولتیماتوم باشد. فکری همه زحمتش را کشید ولی فوتبال رویِ بدش را نشان داد.

مددی در مورد انتخاب فرهاد مجیدی و مطرح شدن نام امیر قلعه نویی، جواد نکونام و ساکت الهامی تاکید نمود: در جلسه هیات مدیره، بعد از بحث و آنالیز به چند گزینه رسیدیم. من مامور شدم با این عزیزان مذاکره کنم. دو مربی تحت قرارداد با باشگاه های خود بودند و با مدیران آنها تماس گرفتم. مدیرعامل فولاد قویاً تکذیب کرد اجازه جدایی به نکونام نمی دهیم. من بعدازظهر هم با نکونام تماس گرفتم که گفت اجازه بدهید با آذری صحبت کنم.

وی اضافه نمود: من با مدیرعامل گل گهر و سپس با امیر قلعه نویی صحبت کردم. خواسته برخی از پیشکسوتان بود که با ساکت الهامی هم مذاکره کنیم. با فرهاد مجیدی هم صحبت کردم. نتیجه تمام این مذاکرات را به هیات مدیره دادم و بعد از آنالیز فراوان، در نهایت مقرر شد بنده با مجیدی مذاکرات نهایی را انجام بدهم.

مدیرعامل باشگاه استقلال تاکید نمود: ابتدای مذاکره با مجیدی سخت بود ولی تفاهم حاصل شد. او با انرژی و انگیزه خوبی به تیم خودش ملحق شد.

مددی درباره شرایط قرارداد مجیدی گفت: قرارداد مجیدی دو و نیم ساله است. او تاکید داشت که فرصت کافی داشته باشد. ما لیگ قهرمانان آسیا را در پیش داریم و باید در آن بازی ها با انگیزه باشیم. فراز کمالوند و بهزاد غلامپور دستیار مجیدی هستند. دو نفر دیگر هم معرفی شده اند که فردا برای عقد قرارداد به باشگاه می آیند.

وی در مورد منتفی شدن حضور پیروز قربانی در کادر فنی استقلال، یادآور شد: برای پیروز قربانی با مدیرعامل باشگاه سایپا مذاکره کردم. ایشان جدایی قربانی را منوط به نظر ابراهیم صادقی سرمربی تیم کرد. از آن طرف مسئله ای نبود. فکر می کنم در مذاکراتی که قربانی با مجیدی داشت از نظر فنی به تفاهم نرسید و در نهایت انصراف داد. مسائل اقتصادی در میان نبود.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره محرومیت استقلال از جابجایی نیم فصل، اظهار کرد: با سختی پنجره استقلال را باز کردیم ولی به راحتی بسته شد. متاسفانه سر قضیه بودروف پنجره بسته شده است. چند هفته است کوشش می کنیم منابع اقتصادی تامین گردد تا این پنجره را باز کنیم. از همین تریبون از کسانی که دل در گروی استقلال دارند خواهش می کنم یاری نمایند! ما هم داریم کوشش می کنیم تا منابع اقتصادی تامین گردد. امیدواریم هفته آینده بخشی از مبلغ را تامین و واریز کنیم و پنجره را باز کنیم.

مددی که با برنامه ورزش و مردم مصاحبه می کرد، درباره لیست خرید فرهاد مجیدی توضیح داد: تا این لحظه درخواستی نداشته است. مجیدی به من گفت این تیم بازیکنان خیلی خوبی دارد. مجیدی هم انگیزه زیادی برای رساندن استقلال به موفقیت دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 فروردین 1400 بروزرسانی: 9 فروردین 1400 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 844

به "به محمود فکری اولتیماتوم نداده بودیم، اعلام دلیل مذاکره با الهامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به محمود فکری اولتیماتوم نداده بودیم، اعلام دلیل مذاکره با الهامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید