تجاوز به زنان جوان در پراید

به گزارش آوای وحش، تهران (پانا) - مرد جوان، زنان پایتخت را ربوده و در یک پراید سفید رنگ آنها را مورد آزار و اذیت قرار می داد.

تجاوز به زنان جوان در پراید

به گزارش شهروند، تهدید، ضرب وشتم و در نهایت تجاوز؛ اینها در لیست تبهکاری های راننده یک پراید سفید است. راننده ای که تا الان دو زن جوان از او به اتهام تجاوز شکایت نموده اند. این مرد در تحقیقات کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران عظیم بازداشت شد. در حال حاضر تحقیقات درخصوص شناسایی شکات دیگر این راننده متجاوز ادامه دارد.

ساعت 8 و 30 دقیقه شامگاه 30 آبان سال جاری نخستین شاکی به پلیس مراجعه کرد و این پرونده پیش روی ماموران نهاده شد. شاکی مرد38 ساله ای بود که از ربوده شدن همسرش خبر می داد. او درباره جزئیات این آدم ربایی گفت: همسرم برای دیدن مادرش خانه را ترک کرد. من تصور می کردم که او در خانه مادرش است. تا اینکه او با من تماس گرفت. با تماس او، متوجه حقیقت تلخی شدم. او از ربوده شدنش توسط فرد ناشناسی اطلاع داد. بعد هم تماس قطع شد. هرچه با تلفن همراه همسرم تماس گرفتم خاموش بود. برای همین بلافاصله به پلیس مراجعه کردم تا این موضوع را پیگیری کنم.

روایت یک جنایت سیاه

با شکایت مرد جوان، پرونده ای در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران عظیم تشکیل شد. تحقیقات برای دستگیری آدم ربایان و آزادی گروگان آغاز شد. در حالی که تجسس ها در این خصوص ادامه داشت، زن جوان به خانه برگشت. او راز جنایتی سیاه را برملا کرد.

این زن در حالی که مضطرب و پریشان بود، جزئیات اتفاق هولناکی که برایش اتفاق افتاده بود را روایت کرد: عصر بود که خانه خودمان را ترک کردم. می خواستم به خانه مادرم بروم. در راه رفتن به خانه مادرم بودم که ناگهان خودروی پراید سفید رنگی در مقابلم توقف کرد. راننده از خودرو پیاده شد. آغاز به کتک زدن من کرد. او مرا کشان کشان به داخل خودروی خود برد. هوا تاریک بود و من هم در خیابان خلوتی در حال عبور بودم. به همین دلیل کسی متوجه من نشد. بعد از اینکه آن مرد، مرا سوار خودروی خود کرد راه افتاد. هر چه التماسش کردم که مرا رها کند، به حرف هایم توجه نکرد. او مرا مدام تهدید می کرد. در نهایت هم در محلی خلوت توقف کرد و مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. بعد هم مرا همانجا رها کرد و متواری شد.

سرنخی از مرد متجاوز

زن جوان در ادامه تحقیقات گفت: با آنکه شرایط خوبی نداشتم اما پیروز شدم شماره پلاک خودرو را حفظ کنم، اما چون هوا تاریک بود و من هم به شدت ترسیده بودم به خوبی نتوانستم شماره ها را بخوانم. روی چند عدد شک دارم.

با این جزئیات تحقیقات روی این پرونده حساس ادامه یافت. این در حالی بود که پزشکی قانونی تأیید کرد که زن جوان مورد ضرب و جرح و آزار و اذیت نهاده شده است. همچنین کارآگاهان به سراغ دوربین های مداربسته اطراف محل آدم ربایی رفتند. دوربین ها لحظاتی که مرد پراید سوار با تهدید زن جوان را سوار خودرو و به او تجاوز نموده بود را ضبط نموده بودند.

در گام بعدی زن جوان به دایره چهره نگاری پلیس آگاهی تهران عظیم منتقل شد. برای شناسایی مرد پراید سوار با این احتمال که او از افراد سابقه دار پلیس آگاهی است، تصاویر متهمان سابقه دار اداره آگاهی به او نشان داده شد.

گرچه شماره هایی که زن جوان در اختیار تیم تحقیق قرار داده بود کامل نبود، اما کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت شماره ها را در کنار هم قرار دادند. آنها همه خودروهای پراید سفید رنگی که شماره های آنها با شماره هایی که زن جوان برداشته بود هماهنگی داشت را شناسایی کردند.

دومین شاکی

در حالی که تحقیقات در این خصوص ادامه داشت کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران عظیم با شکایتی مشابه روبرو شدند. زن جوان دیگری روز 15 بهمن سال جاری به اداره آگاهی رفته و از ربوده شدن و آزار و اذیتش شکایت کرد.

او در باره جزئیات این ماجرا به ماموران پلیس گفت: ساعت 6:45 بعد از ظهر 12 آذر سال جاری در جنوب غرب تهران سوار خودروی پراید سفید رنگ شدم، اما پس از طی مسافتی راننده تغییر راستا داد و در خیابانی تاریک و خلوت توقف کرد. وقتی از نیت شوم او باخبر شدم، با راننده پراید درگیر شدم. حتی گوش او را هم گاز گرفتم و او مجروح شد، اما او دست بردار نبود. درنهایت مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. به هر طریقی که بود پس از اجرای نقشه سیاهش، پیروز شدم از دست او رها شوم و فرار کنم. با سروصدای من چند نفری متوجه شده و تا آمدند خودشان را به راننده شیطان صفت برسانند او متواری شد، اما به یاری آنها پیروز شدم شماره پلاک خودرو را یادداشت کنم.

بازداشت متجاوز متواری

با اطلاعاتی که دومین شاکی در اختیار تیم تحقیق قرار داد، معینات مالک خودرو شناسایی شد. در ادامه آنالیز ها معین شد که خودروی پراید در اختیار پسر خاله صاحب خودرو است.

سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری با اعلام خبر دستگیری راننده شیطان صفت، گفت: با شناسایی هویت متهم و پس از هماهنگی های قضائی با بازپرس دادسرای امور جنایی تهران، 14 اسفند، مرد جوان در خانه اش در شرق تهران در عملیاتی غافلگیرانه بازداشت شد. متهم پس از انتقال به اداره آگاهی به جرم خود اعتراف کرد. تحقیقات برای شناسایی سایر جرایم احتمالی متهم جوان از سوی کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران عظیم ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 17 فروردین 1400 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 858

به "تجاوز به زنان جوان در پراید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجاوز به زنان جوان در پراید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید