توافق بزرگ استقلال و نکونام با یک ستاره ، جانشین محبی یک گام تا استقلالی شدن

به گزارش آوای وحش، لژیونر فوتبال ایران که برای حضور دوباره در لیست تیم ملی و شرکت در جام ملت های آسیا کوشش می نماید، در پی فرصت بازی بیشتر است تا بتواند آمادگی فنی خود را بالاتر ببرد.

توافق بزرگ استقلال و نکونام با یک ستاره ، جانشین محبی یک گام تا استقلالی شدن

به گزارش خبرنگاران امیرحسین حسین زاده در دوره حضور فرهاد مجیدی در استقلال، در لیگ بیست ویکم با پافشاری مجیدی به استقلال آمد و توانست عملکرد درخشانی را از خود به جای بگذارد. پدیده جوان آبی ها که چهره مورد علاقه فرهاد مجیدی هم بود، توانست در مسیر قهرمانی استقلال در لیگ بیست ویکم، 8 گل برای تیمش به ثمر برساند و یک بار هم در قامت گل ساز درخشید تا با این عملکرد پیروز، پاسخ اعتماد مجیدی را بدهد. بعد از آنکه استقلال توانست در لیگ بیست ویکم قهرمان گردد، امیرحسین حسین زاده با پیشنهادی برای حضور در ژوپیترلیگ بلژیک روبرو شد.

حسین زاده در 22 سالگی پیشنهاد حضور در فوتبال بلژیک را پذیرفت و به تیم شارلروا پیوست اما فصل پرفرازونشیبی را در این تیم گذراند. وینگر جوان فوتبال ایران که در دوره دراگان اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شد و اولین بازی ملی خود را انجام داد، در فصل اخیر در 23 مسابقه برای تیم شارلروا به میدان رفت و توانست 2 بار در نقش گلزن و 2 بار هم در نقش گل ساز بدرخشد اما این کارنامه برای او قابل قبول نبود و همین مسئله باعث شد تا در اندیشه جدایی از تیم بلژیکی باشد.

وینگر جوان فوتبال ایران که برای حضور دوباره در لیست تیم ملی و شرکت در جام ملت های آسیا کوشش می نماید، در پی فرصت بازی بیشتر است تا بتواند آمادگی فنی خود را بالاتر ببرد و نظر مساعد کادرفنی تیم ملی را جلب کند. در این زمینه در روزهای گذشته، جواد نکونام شخصاً مذاکراتی را با امیرحسین حسین زاده انجام داده و گفته می گردد که طرفین به توافقات شخصی رسیده اند و حالا همه چیز منوط به رایزنی های صورت گرفته میان مدیران دو باشگاه استقلال و شارلروا است.

بازگشت به استقلال با قراردادی 3 ساله

مدیران باشگاه استقلال بعد از مصاحبه انتقادی جواد نکونام، رایزنی های خود را به صورت رسمی با باشگاه شارلروا در زمینه جذب امیرحسین حسین زاده شروع نموده اند. البته که پیش از این رایزنی ها، در دوره مدیریتی حجت کریمی، درخواستی از سوی باشگاه استقلال ارسال شده بود که در پاسخ به این درخواست، مدیران باشگاه بلژیکی خواهان 800 هزار یورو برای صدور رضایت نامه حسین زاده شده بودند. گفته می گردد که مدیران نو باشگاه استقلال در حال رایزنی هستند تا بتوانند از مبلغ رضایت نامه این وینگر بکاهند و او را به جمع شاگردان جواد نکونام اضافه نمایند.

استقلالی ها برای جذب حسین زاده، برنامه امضای قرارداد 3 ساله دارند و گفته می گردد که طی روزهای گذشته مذاکرات مثبتی میان طرفین صورت گرفته و امیرحسین حسین زاده هم چراغ سبز خود را برای انجام این انتقال نشان داده است. در حال حاضر، استقلالی ها برای چگونگی پرداخت هزینه رضایت نامه وینگر موردنظر جواد نکونام در حال رایزنی هستند و به نظر می رسد که طی روزهای آینده این مسئله هم نهایی خواهد شد تا امیرحسین حسین زاده در یک قدمی بازگشت به استقلال قرار داشته باشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 تیر 1402 بروزرسانی: 26 تیر 1402 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 1591

به "توافق بزرگ استقلال و نکونام با یک ستاره ، جانشین محبی یک گام تا استقلالی شدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق بزرگ استقلال و نکونام با یک ستاره ، جانشین محبی یک گام تا استقلالی شدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید