خطری که آموزشگاه استقلال را تهدید می نماید، فریب بازیکنان با وعده

به گزارش آوای وحش، به گزارش خبرنگاران، بعد از کنار رفتن ناصر فریاد شیران از آموزشگاه باشگاه استقلال، هنوز جانشین وی انتخاب و معرفی نشده تا خلاء مدیریتی برای تیم های پایه این باشگاه تبدیل به معضلی تازه گردد.

خطری که آموزشگاه استقلال را تهدید می نماید، فریب بازیکنان با وعده

در روزهای اخیر تعدادی از بازیکنان تیم های پایه استقلال اقدام به فسخ قرارداد خود با این باشگاه نموده اند که در بین آنها تعدادی از استعدادهای پایه هم به چشم می خورند.

در بین بازیکنانی که اقدام به فسخ قرارداد نموده اند، بازیکنی هم حضور دارد که در فضای مجازی مانور بسیاری روی او اجرا شده و حتی القاب مختلفی هم به این بازیکن که چیزی در حدود 16 تا 17 سال دارد داده و او را با بازیکنان عظیم قیاس نموده اند.

این در حالی است که تنی چند از مربیان سابق و کنونی تیم های پایه استقلال در مصاحبه با خبرنگاران اذعان داشته اند که این بازیکن جوان به هیچ وجه آن چیزی نیست در فضای مجازی روی او مانور شده است و حتی بعضی از مربیان سابق وی بیان داشته اند که اگر نبود بعضی فشارها، حتی او را در تیم استقلال حفظ هم نمی کردند.

این بازیکن حتی در زمان مدیریت فریاد شیران به دلایل انضباطی و اخلاقی از آموزشگاه اخراج شده بود و بعد از مدتی به واسطه تعهدی که داده بود به تیم های پایه بازگشته بود.

در سالهای اخیر بعضی افراد سودجو از داخل و خارج کشور همیشه با وعده های اقتصادی پوچ و تو خالی دست به فریب مدیران استقلال زده تا خود را به باشگاه نزدیک نمایند و از این طریق برای خود در فضای مجازی کسب فالوور نمایند، امروز با استفاده از خلاء مدیریتی در آموزشگاه به بعضی از بازیکنان جوان و دارای استعداد نزدیک شده و به آنها وعده ترانسفر به لیگ های پرتغال و هلند داده اند.

این افراد سودجو اخیراً استراتژی خود را تغییر داده و قصد دارند با نفوذ روی بازیکنان جوان و کم تجربه تیم های پایه استقلال به نفوذ در طرفداران این تیم بپردازند.

افرادی که سابقه جعل فیش بانکی به حساب ستاره های سابق استقلال را دارند و نقش آنها در فراری دادن بعضی از ستاره های خارجی سابق این تیم پررنگ و فراموش نشدنی است، امروز با وعده ترانسفر بازیکنان شانزده هفده ساله به لیگ های معتبر اروپایی، به آنها نزدیک شده اند و همراه آنها در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی مانور می دهند.

مدیران باشگاه استقلال باید این روزها بیشتر از گذشته حواس شان به آموزشگاه و بازیکنان تیم های باشد و اجازه نفوذ چنین افراد سودجویی که همیشه مترصد نفوذ به باشگاه استقلال هستند را ندهند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 مرداد 1400 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 1054

به "خطری که آموزشگاه استقلال را تهدید می نماید، فریب بازیکنان با وعده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطری که آموزشگاه استقلال را تهدید می نماید، فریب بازیکنان با وعده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید