دروازه بان فولاد، بازیکن مورد علاقه پرسپولیسی ها!

به گزارش آوای وحش، هر چقدر محسن فروزان خارج از زمین برای پرسپولیس خوب کری می خواند، داخل زمین برای آن ها حریف محبوبی محسوب می شود.

دروازه بان فولاد، بازیکن مورد علاقه پرسپولیسی ها!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بازی پرسپولیس و فولاد در کنار حساسیت هایش برای جدول، یک حاشیه ویژه هم در زمین مسابقه دارد. محسن فروزان که سال هاست به عنوان دروازه بانی استقلالی شناخته می شود و زیاد برای پرسپولیس کری می خواند، دوباره روبروی آن ها قرار می گیرد. فروزان فصل پیش، بیرون نشست و با پرسپولیس بازی نکرد. لیگ هجدهم هم بازی برگشت تراکتور و پرسپولیس، زمانی برگزار گشت که تراکتوری ها فروزان را کنار گذاشته بودند. بخاطر همین، بیشتر از دو سال است که پرسپولیس و فروزان، روبروی هم به میدان نرفته اند.

از زمان پیوستن به استقلال، فروزان 7 بار با پرسپولیس بازی کرده و نتوانسته در هیچکدام از این مسابقات برنده شود. پرسپولیسی ها در این مسابقات، برد های مهمی هم به دست آورده اند. اولین برد پرسپولیس مقابل استقلال قلعه نویی، در بازی به دست آمد که فروزان درون دروازه استقلال بود. پرسپولیسی ها بعد از شوک فوت نوروزی، اولین بردشان را مقابل سیاه جامگان با دروازه بانی فروزان به دست آوردند و لیگ شانزدهم در بازی با صبا، با اشتباه مشترک فروزان و عمران زاده به گل رسیدند و اختلاف شان با تراکتور تیم دوم جدول را زیاد کردند.

مهمترین تقابل آن ها، اما بازی رفت لیگ هفدهم بود. زمانی که پارس جنوبی، در صدر جدول قرار داشت و با شکست پرسپولیس، جایگاهش را محکم می کرد. پنالتی پارس جنوبی، توسط فروزان از دست رفت و پرسپولیس با گل دقایق پایانی، توانست جای پارس جنوبی را در صدرجدول بگیرد. فروزان یک بار هم با راه آهن به پرسپولیس باخت که در آن مورد، با واکنش های خوب جلوی برد پرگل پرسپولیس و رسیدن آن ها به تفاضل گل مورد نیاز برای قهرمانی را گرفت. کارنامه فروزان در 7 بازی اخیر با پرسپولیس، 2 تساوی و 5 شکست است.

با این حال فروزان پیش از حضور در استقلال، خاطرات خوبی از بازی با پرسپولیس داشت. او در لیگ یازدهم با تراکتور رفت و برگشت مقابل پرسپولیس پیروز شد و لیگ سیزدهم با گسترش فولاد، یک پیروزی و یک شکست به دست آورد. دروازه بان فولاد امیدوار است حضور در تیم جدید، فرصتی برای شکستن طلسم سال های اخیر و برگشتن به خاطرات خوب سال ها قبل مقابل سرخپوشان باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 761

به "دروازه بان فولاد، بازیکن مورد علاقه پرسپولیسی ها!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دروازه بان فولاد، بازیکن مورد علاقه پرسپولیسی ها!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید