زمان برگزاری امتحانات انتها ترم دانشجویان دانشگاه آزاد 24 خرداد تا 20 تیر است

به گزارش آوای وحش، مسئول ستاد مرکزی آموزش مجازی دانشگاه آزاد، گفت: زمان برگزاری امتحانات خاتمه ترم دانشجویان دانشگاه آزاد از 2 هفته به 4 هفته افزایش یافته است.

زمان برگزاری امتحانات انتها ترم دانشجویان دانشگاه آزاد 24 خرداد تا 20 تیر است

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جواد علمایی مسئول ستاد مرکزی آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به جزئیات برگزاری امتحانات خاتمه ترم دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: در این زمینه مقرر شده که امتحانات خاتمه ترم دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت حضوری برگزار گردد، البته در حال حاضر در دانشگاه آزاد اسلامی امکان برگزاری امتحانات به صورت برخط نیز وجود دارد.

علمایی اضافه کرد: برگزاری امتحانات خاتمه ترم دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع دکتری مانند سابق در اختیار استاد قرار گرفته که می تواند بصورت تلفیقی از روش های کتبی، شفاهی و پروژه ها و مقاله های کلاسی باشد.

مسئول ستاد مرکزی آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه امتحانات دروس عمومی و معارف این دانشگاه در کل کشور به صورت مجازی برگزار می گردد، گفت: از آنجا که در ترم مجازی امکان برگزاری کلاس های عملی برای دانشجویان وجود نداشت، مقرر شد پس از برگزاری امتحانات خاتمه ترم، استادان در دانشگاه حضور یابند و دروس عملی را به صورت فشرده طی یک ماه به دانشجویان آموزش بدهند و امتحانات را مانند سابق برگزار نمایند.

علمایی در شرح نحوه برگزاری دروسی که هم واحد عملی و نظری دارند، گفت: دروس نظری که امتحاناتش در خاتمه همین ترم برگزار و نمره واحد های عملی این دروس نیز که در تابستان اخذ می گردد با هم جمع و در نیم سال دوم ثبت می گردد.

وی با بیان اینکه زمان برگزاری امتحانات خاتمه ترم دانشگاه آزاد اسلامی از 24 خرداد تا 20 تیر است، گفت: زمان برگزاری امتحانات از دو هفته به 4 هفته افزایش یافته و دو برابر شده تا امتحانات با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار گردد.کلیات این زمان بندی و جزئیات نحوه امتحانات به همه واحد های دانشگاه آزاد ابلاغ شده است.

معاون علوم مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: در این دوره از امتحانات ترتیبی اتخاذ شده تا دانشجویان بتواند در واحد نزدیک به سکونت خود امتحان بدهند و با ثبت نام در سامانه ای که ایجاد شده بتوانند اعلام نمایند که متقاضی ارائه امتحان در واحد دانشگاه شهر خودشان هستند، بنابراین دانشگاه آزاد اسلامی موظف است با ارسال سوالات مربوط به آن واحد از دانشجو امتحان بگیرد.

انتهای پیغام /

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 374

به "زمان برگزاری امتحانات انتها ترم دانشجویان دانشگاه آزاد 24 خرداد تا 20 تیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان برگزاری امتحانات انتها ترم دانشجویان دانشگاه آزاد 24 خرداد تا 20 تیر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید