شیعی: تاج قطعاً رفتنی است، انتخابات فدراسیون فوتبال باید هر چه زودتر برگزار گردد

به گزارش آوای وحش، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اعتقاد دارد که هر چقدر انتخابات فدراسیون فوتبال زودتر برگزار گردد، بهتر خواهد بود.

شیعی: تاج قطعاً رفتنی است، انتخابات فدراسیون فوتبال باید هر چه زودتر برگزار گردد

به گزارش آوای وحش، محمود شیعی پیش از آغاز جلسه امروز (دوشنبه) هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص بحث هایی مبنی بر سرپرستی او در این فدراسیون گفت: خیر، شرایطم طوری است که این بحث ها درباره من مطرح نیست. امروز جلسه هیئت رئیسه خواهیم داشت تا جمع بندی کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا اعضای هیئت رئیسه با استعفای تاج موافق هستند یا خیر، بیان کرد: استعفای تاج به خاطر بیماری اش بوده است. در حال حاضر نمی توانم درباره جزئیات صحبت کنم و پس از انتها جلسه نتیجه اعلام خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص شرایط نگران کننده فدراسیون و همچنین تیم ملی بزرگسالان گفت: باید تصمیم عاقلانه گرفته گردد. امیدواریم نتایج خوبی از جلسه بیرون بیاید.

شیعی با اشاره به بحث هایی که در رابطه با استعفای تاج به دلایلی غیر از بیماری مطرح شده، گفت: وقتی دو روز پیش از تاج عیادت کردم، نگران حالش شدم. خودش می گفت که حالش بهتر است که اینطور نبود. اگر ایشان در شرایط استرس قرار بگیرد، دردسرساز خواهد شد. بحث های مطرح شده را تأیید نمی کنم و ایشان به خاطر بیماری استعفا دادند. امیدوارم پس از جلسه نتیجه ای که گرفته می گردد، مثبت بوده و به سود فوتبال ایران باشد.

وی در واکنش به سؤال دیگری مبنی بر اینکه قانون بازنشسته ها چقدر در انتخاب سرپرست تأثیرگذار خواهد بود، گفت: طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال افراد در فدراسیون حضور دارند و فکر نکنم این بحث تأثیری داشته باشد، مگر اینکه در جلسه بحث های دیگری گردد. ما تمام جوانب را رعایت نموده و آنچه که قانون باشد را، رعایت می کنیم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه علی کفاشیان به عنوان نایب رئیس فدراسیون شفاهی استعفا داده، نه کتبی، گفت: این حرف شما درست است، اما کفاشیان 9،10 ماه است که نقشی در فدراسیون نداشته است. باید در جلسه امروز در این زمینه صحبت کنیم.

شیعی در خصوص اینکه در جلسه امروز به غیر از استعفای تاج، بحث های دیگری مطرح خواهد شد یا نه، گفت: بحث دیگری نیست و باید جمع بندی را به استحضار وزیر ورزش و جوانان برسانیم.

وی درباره اینکه آیا در جلسه امروز جانشین تاج معین می گردد، گفت: کوشش می کنیم این اتفاق بیفتد. باید کوشش کنیم انتخابات فدراسیون نیز زودتر برگزار گردد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در انتها درباره اینکه آیا تاج صد در صد رفتنی است، گفت: بله، ایشان رفتنی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 20

به "شیعی: تاج قطعاً رفتنی است، انتخابات فدراسیون فوتبال باید هر چه زودتر برگزار گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیعی: تاج قطعاً رفتنی است، انتخابات فدراسیون فوتبال باید هر چه زودتر برگزار گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید