قلعه نویی از سیرجانی ها حلالیت طلبید

به گزارش آوای وحش، سرمربی تیم فوتبال گل گهر گفت: مردم خوب سیرجان و هواداران و مسئولان باشگاه گل گهر من را حلال نمایند به خاطر اینکه لطمه هایی که می خورند به خاطر وجود من است.

قلعه نویی از سیرجانی ها حلالیت طلبید

امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی مقابل پیکان گفت: به تیم خوب پیکان خوشامد می گویم، راجع به دو موضوع صحبت می کنم. اول در خصوص مظلومیت تیم خوب گل گهر سیرجان، در این چند ساله که من در فوتبال ایران هستم فراز و نشیب های زیاد و تلخی و شادی های زیادی دیدم، ولی باید این حلالیت را از تیم گل گهر، مردم خوب سیرجان بگیرم که همه اذیت هایی که می شوند به خاطر من است.

شاید اگر من این مسئولیت را نداشتم اینقدر این تیم را اذیت نمی کردند کما اینکه جا های دیگر هم این کار ها را با من کردند. با شخص امیر قلعه نویی، ولی در این یک سال و نیم با سرعت بیشتری این کار ها را انجام می دهند، با این شرایط واقعا مظلومیت تیم سیرجان را نشان می دهند، مردم خوب سیرجان و هواداران و مسئولان باشگاه گل گهر من را حلال نمایند، به خاطر اینکه لطمه هایی که می خورند به خاطر وجود من است.

قلعه نویی اعلام کرد: دومین مساله این است که باید معرفت تیمم را تعریف کنم، علی علیزاده که از همینجا برایش آرزوی سلامتی می کنم نماد بقیه بازیکنان بود که با آن شرایط بازی کرد. این را کمتر در فوتبال می بینید. من مطمئن هستم اگر برای بقیه بازیکنان هم این اتفاق می افتاد این حرکت را انجام می دادند. این نشان می دهد که تیم ما یک تیم معرفتی است و راجع به بقیه مسائل هم باید مردم قضاوت نمایند. من وظیفه خودم می دانستم راجع به این مسائل صحبت کنم.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر اظهار کرد: از محرومیت ها، کسر هفت امتیاز و اشتباهاتی که واقعا کمرشکن است صحبت می کنم که تا ما می آییم شکل بگیریم و خودمان را پیدا کنیم یک جوری کمر ما را می شنمایند. من فکر نمی کنم در تاریخ فوتبال چه در داخل و چه در خارج هیچ تیمی را اینقدر اذیت نموده باشند. حرف هم می زنم، می گویند اشتباه است، وقتی اشتباه تکرار می گردد یعنی پشت آن یک فکر و یکسری مسائل است که این دارد برای من اتفاق می افتد و موضوعشان من هستم، اما باز هم از تک تک بازیکنانم تشکر می کنم، چون نماد معرفت شدند و این جای تشکر دارد.

وی ادامه داد: در رابطه با پیکان باید بگویم که از قدیم الایام یک تیم سازنده و خوب و یک کادر بسیار خوب، مربی جوان و با دانش دارند که بعد از شرایطی که برای ما به وجود آمده یک بازی سخت داریم، ولی با همه این مسائل باز هم امیدواریم. من در این دو سه روز اصلا راجع به مسائل فنی صحبت نکردم و تا توانستم روی مسائل روحی و روانی تیم کار کردم، چون بلا هایی که سر این تیم آوردند سر هر تیم دیگری می آوردند الان باید هجدهم جدول می بودیم. تا می آییم شکل بگیریم یک حرکتی می نمایند که باز ما چنیدن هفته زمان می خواهیم که شرایط اولیه برگردیم. حالا لطف خدا است که ما هنوز پابرجا هستیم و داریم حرکت می کنیم.

طرفداری

منبع: فرارو
انتشار: 13 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1401 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 1351

به "قلعه نویی از سیرجانی ها حلالیت طلبید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی از سیرجانی ها حلالیت طلبید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید