معرفی تعرفه گردشگری ماکسیم

به گزارش آوای وحش، تعرفه گردشگری سامانه هوشمند ماکسیم اخیراً و در انتهای سال 1399 راه اندازی شد.

معرفی تعرفه گردشگری ماکسیم

تعرفه گردشگری ماکسیم را باید اولین در نوع خودش در ایران دانست که گردشگران می توانند با مراجعه به سامانه یک تاکسی اینترنتی و به صورت اختصاصی از آن استفاده کنند.

در ابتدا، جالب است بدانید که این تعرفه از طریق راهنمایانی (تور لیدرهایی) انجام می شود که از بین افراد مجرب و با تجربه بسیار بالا در این حوزه انتخاب شده اند. این افراد به خوبی با تمامی نقاط گردشگری ایران آشنا هستند و در زمینه تور لیدری نه تنها دارای تجربه طولانی هستند، بلکه آموزش های لازم را در این زمینه دیده اند.

تور لیدرهای تعرفه گردشگری ماکسیم، همراه با خودرو به سراغ کاربران می رود و آن ها را تا مقاصد گردشگری همراهی می کنند. با توقف و بازدید از هر جاذبه گردشگری، این افراد به عنوان لیدر سفر با بازدیدکننده، همراه شده و جاذبه های گردشگری مقصد را برای آن ها با جزییات شرح می دهند. در این حالت کاربران می توانند از یک تور اختصاصی گردشگری لذت ببرند؛ زیرا یک راهنمای تمام وقت در اختیار آن ها است که باحوصله و صمیمیت به بازدید جاذبه ها می پردازد. همچنین لازم به ذکر است که راهنمایان سفر تعرفه گردشگری ماکسیم به یکی از به زبان های خارجه از جمله انگلیسی، فرانسوی، روسی و... مسلط هستند. در این حالت کاربرانی که خارجی بوده نیز می توانند از یک سفر و بازدید عالی لذت ببرند.

این تعرفه یا خدمت نو ماکسیم به چه صورت است و چگونه باید آن را در اپلیکیشن انتخاب کرد؟

در ابتدا باید گفت، تعرفه گردشگری به صورت پیش فرض دارای دو تور یا دو راستا است. در هرکدام از این راستاها، مقصدهایی مشخص است که کاربران می توانند یکی از این دو راستا یا هر دو راستا را بعد از بررسی مقصدهای گردشگری ذکر شده در آن انتخاب کند.

کاربران با دانلود اپلیکیشن ماکسیم، وارد اپ شده و از زیرگروه آیکون خودروهای سواری، تعرفه گردشگری را انتخاب می کنند.

بعد از انتخاب تعرفه گردشگری، کاربر باید مبدأ خود (یعنی مکانی که راهنمای سفر باید در پی او برود) را انتخاب می کند. سپس در قسمت خدمات تکمیلی تعداد نفراتی که همراه وی هستند باید مشخص شود که تعداد نفرات تا سقف چهار نفر است. همچنین کاربر در صورت ضرورت در همین قسمت، می تواند شماره تماس دیگری را وارد کند یا اطلاعاتی که لازم می داند را برای راهنمای سفری بنویسد که درخواست را قبول می کند.

انتخاب راستاهای دلخواه از طریق کاربر

چنانچه مسافری تمایل به بازدید از راستاهای پیش فرض را نداشته باشد، می تواند راستا دلخواه خود را انتخاب کند. در این حالت، کاربر با انتخاب تعرفه، به قسمت خدمات تکمیلی که در اپلیکیشن موجود است رفته و مقاصد گردشگری موردنظر خود را وارد می کند.

نکته: در هر دو حالت راستا پیش فرض یا وارد کردن راستاهای دلخواه، کاربر باید تعداد نفرات موجود در این درخواست را مشخص کند. تعداد نفراتی که می توانند از این تور در قالب یک درخواست استفاده کنند تا سقف چهار نفر است.

بعد از رد کردن این مراحل، کاربر گزینه ثبت درخواست را لمس می کند. زمانی که درخواست از طریق یک راهنمای سفر قبول شد، کاربر و راهنمای سفر می توانند مکالمه به صورت چت آنلاین یا تلفنی با یکدیگر داشته باشند. در این شرایط، راستاهای انتخاب شده و قیمت نهایی سفر درخواست شده باید به تأیید کاربر و راهنمای سفر رسیده و درباره جزییات با یکدیگر به توافق برسند.

همچنین اگر کاربران مسافر از عملکرد راهنمای سفر راضی بودند، می توانند در همان بخش خدمات تکمیلی به وی انعام دهند. مبالغ پیش فرض انعام ها در اپلیکیشن فعال شده است.

به چه صورت تعرفه گردشگری را برای تعداد نفرات بیشتر از چهار نفر درخواست کنیم؟

کاربرانی که تعداد نفرات آن ها بیشتر از چهار نفر است و قصد بازدید هم زمان از این تعرفه را دارند، می توانند دو یا چند درخواست هم زمان را در سامانه ثبت کنند. در حقیقت یکی از خدمات برجسته سامانه هوشمند ماکسیم، آن است که کاربران می توانند چندین درخواست را به صورت هم زمان در اپلیکیشن ثبت کنند و برای ثبت درخواست محدودیت وجود ندارد. این خدمت ماکسیم جهت رفاه حال کاربران طراحی شده تا بتوانند به صورت دسته جمعی سفری را انجام دهند. این مزیت تنها مربوط به تعرفه گردشگری نیست و کاربران می توانند برای تمامی تعرفه های موجود در سامانه از این مزیت استفاده کنند.

ماکسیم بعد از دریافت هم زمان چند درخواست خودرو برای تعرفه گردشگری از سمت کاربر، فورا دست به کار شده و چندین خودرو را برای کاربر و در یک زمان مشخص آماده می کند.

خدمت امکان رزرو سفر در تعرفه گردشگری

یکی از خدمات متمایز سامانه هوشمند ماکسیم، امکان رزرو سفرها در روز و ساعت دلخواه است. کاربران می توانند به راحتی سفرهای خود را برای تاریخ موردنظر رزرو کنند تا زمان اجرای درخواست به سرعت انجام شود.

امکان رزرو سفر در تعرفه گردشگری از آن جهت حائز اهمیت است که کاربر با رزرو تعرفه، زمان کافی را برای مکالمه با راهنمای سفر، درباره جزییات تور را دارد.

مدت زمان اجرای تور گردشگری ماکسیم چقدر است؟

مدت زمان اجرای تور گردشگری ماکسیم حداقل از هشت ساعت در نظر گرفته شده است؛ اما ممکن است مدت زمان سفر با نظر راهنمای سفر و کاربر مسافر تغییر کند که تغییر زمان اجرا باید به توافق دو طرف برسد.

چه نوع خودروهایی برای تعرفه گردشگری ماکسیم در نظر گرفته شده است؟

خودروهای در نظر گرفته شده برای تعرفه گردشگری ماکسیم، شامل خودروهایی با استاندار و راحتی بیشتر کاربران مسافر است. در این تعرفه خودروهای در نظر گرفته شده که کاربران در سفرهای طولانی مدت راحت باشند و با خیالی آسوده به بازدید بپردازند.

تعرفه گردشگری ماکسیم در چه شهرهایی فعال است؟

در حال حاضر تعرفه گردشگری ماکسیم در شهر تهران فعال است و کاربران تهرانی می توانند برای بازدید از جاذبه های گردشگری داخل شهر تهران و دیگر شهرهای ایران از آن استفاده کنند. در آینده نزدیک، کاربران شهرهای دیگر نیز می توانند از این مزیت نو ماکسیم بهره مند شوند.

نکته حائز اهمیت آن است که کاربران تهرانی می توانند با انتخاب این تعرفه به بازدید جاذبه های گردشگری دیگر شهرهای ایران بپردازند. در حقیقت آن دسته از کاربران مسافری که در پی یک سفر گردشگری هستند، می توانند درخواست خود را ثبت و با راهنمای سفر درباره جزییات به توافق برسند؛ اما کاربرانی که تنها قصد جابه جایی شهری را دارند، می توانند از دو تعرفه بین شهری و بین شهری ویژه ماکسیم استفاده کنند.

سخن آخر

تعرفه گردشگری ماکسیم یک ایده خلاقانه و نوین است که افراد می توانند به راحتی از یک تور اختصاصی با همراهان موردنظر خود سفر را انجام دهند. این تور می تواند مناسب افرادی باشد که به صورت گروه های محبت آمیز یا خانوادگی در پی بازدید در مکان های مدنظر هستند.

نکته جالب دیگر این تعرفه آن است که برای ورود به مکان های گردشگری نیاز به پرداخت هزینه ورودی از سوی کاربر وجود ندارد؛ زیرا این مبالغ در قیمت نهایی تور محاسبه می شود.

منبع: کجارو
انتشار: 25 اسفند 1400 بروزرسانی: 25 اسفند 1400 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 1310

به "معرفی تعرفه گردشگری ماکسیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی تعرفه گردشگری ماکسیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید