وزیر راه نمایشگاه ریلی را ترک کرد، دلیل: عدم رعایت پروتکل های کرونا خبرنگاران

به گزارش آوای وحش، وزیر راه و شهرسازی امروز پس از ورود به محل دائمی نمایشگاه های تهران و روبرو شدن با ازدحام انبوه جمعیت، به خاطر بی توجهی به رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان شیوع کرونا از بریدن روبان و حضور در نمایشگاه ریلی، امتناع و محل را ترک کرد.

وزیر راه نمایشگاه ریلی را ترک کرد، دلیل: عدم رعایت پروتکل های کرونا خبرنگاران

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، امروز (چهارشنبه 13 اسفند ماه) قرار بود محمد اسلامی از هشتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته بازدید کند که دلیل بی توجهی برگزار کنندگان به مصوبات ستاد ملی کرونا و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا، با وجود حضور در محل بلافاصله با امتناع از بریدن روبان افتتاح، محل دایمی نمایشگاه های تهران را ترک کرد.

اسلامی پس از حضور در محل نمایشگاه دایمی تهران، از حاضران عذرخواهی و خاطرنشان کرد به دلیل ازدحام در بازدید از غرفه ها و برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا نمایشگاه را ترک می نماید.

نمایشگاه حمل ونقل و صنایع وابسته در آذرماه هر سال به مناسب هفته حمل و نقل، توسط وزارت راه وشهرسازی در محل مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شد. اما سال جاری این وزارتخانه با توجه به شیوع کرونا برگزاری هرگونه نمایشگاه در حیطه مدیریتی خود را لغو و به زمان دیگری موکول نموده بود و نمایشگاه حمل ونقل و صنایع وابسته برگزار نشد.

مراسمی که امروز وزیر راه و شهرسازی آن را ترک شد، مربوط به هشتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته است. این نمایشگاه از 13 تا 16 بهمن ماه با میزبانی شرکت راه آهن برگزار می گردد.

پیگیری های ایرنا نشان می دهد که وزارت راه وشهرسازی تا به امروز چندین بار با برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته مخالفت نموده بود.

با توجه به ترک مراسم افتتاحیه از سوی محمد اسلامی، این نمایشگاه امروز بدون بریدن روبان توسط وزیر راه و شهرسازی گشایش یافت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 842

به "وزیر راه نمایشگاه ریلی را ترک کرد، دلیل: عدم رعایت پروتکل های کرونا خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر راه نمایشگاه ریلی را ترک کرد، دلیل: عدم رعایت پروتکل های کرونا خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید