پرورش گیاه در فضای داخلی خانه با ال جی

به گزارش آوای وحش، مفهومی مدرن برای زندگی سبزتر و سالم تر

تجربه پرورش هوشمند گیاه با فناوری پیشرفته به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا گل و گیاهان خود را در کل سال پرورش دهند.

پرورش گیاه در فضای داخلی خانه با ال جی

مفهوم تازه زندگی سبز LG Electronics (LG) در نمایشگاه CES 2022 با دستگاه باغبانی LG Tiiun ارائه خواهد شد. واژه Tiiun که در زبان کره ای به معنای جوانه زدن است، نام مناسبی برای تازهترین دستگاه ال جی است که این امکان را به شما می دهد که در تمام طول سال در خانه های خود انواع سبزیجات، گیاهان و گل ها را پرورش دهید 1. تازهترین نوآوری در سبک زندگی ال جی، علاوه بر طراحی شیک و زیبا، عملکرد ساده ای دارد و تمام مزایای یک باغ با امکانات کامل و به دوراز نگرانی از آفات یا آب وهوای نامناسب را ارائه می نماید.

LG Tiiun که به عنوان یک واحد کاملاً مستقل طراحی شده است، دارای دو قفسه است که هر یک می تواند تا شش بسته دانه همه کاره را به همراه سه نوع مختلف کیت بذر در خود جای دهد. با هر بسته بذر حاوی 10 سوراخ برای جوانه زنی، کاربران می توانند به لطف فناوری و دانش پیشرفته ال جی، انواع گیاهان را به طور هم زمان برای مصرف خانگی خود در چهارتا هشت هفته پرورش دهند.

LG Tiiun به علت فناوری و طراحی نوآورانه اش و مزایای متمایزی که ارائه می نماید در CES 2022 برنده جایزه نوآوری شد. این سیستم هوشمند و مدرن باغبانی، از دانش تخصصی ال جی در چندین دسته لوازم خانگی بهره می برد تا نتایج قابل اعتماد و فرآیند کاشت گیاه بدون زحمت و اتوماتیک را ارائه دهد. Tiiun از فناوری های مختلفی که حاصل ده ها سال تخصص حاصل از توسعه یخچال های پیشرفته، تصفیه نماینده های آب و سیستم های تهویه است، استفاده می نماید.

با استفاده از کمپرسور اینورتر معروف ال جی، سیستم کنترل دمای قابل تنظیم، دمای داخلی Tiiun را به طور دقیق تنظیم می نماید تا شرایط بهینه را برای رشد ارگانیک ایجاد کند. علاوه بر تنظیم اتوماتیک نور و دما برای پیروی از چرخه طبیعی روز، سیستم پرورش گیاه هوشمند ال جی در طول شبانه روز هشت بار عمل آبیاری را انجام می دهد، در حالی این سیستم آبیاری اتوماتیک اندازه ایده آل رطوبت را برای یاری به تبدیل دانه ها به گیاهان سالم و با طراوت به گردش درمی آورد.

ساختار داخلی LG Tiiun برای بهبود فرآیند فتوسنتز طراحی شده است و اثر منبع نور LED داخلی را برای سرعت بخشیدن به فرایند رشد، تقویت می نماید. درب شفاف به کاربران اجازه می دهد تا رشد گیاهان خود را دیدن نمایند و درعین حال سبب حفظ دمای داخلی و دورنگه داشتن حشرات مزاحم می گردد. با اپلیکیشن موبایل LG ThinQ، کاربران می توانند کل فرآیند جوانه زنی را از دور زیر نظر بگیرند، تنظیمات را آنالیز نمایند و تغییر دهند و زمانی که مخزن آب احتیاج به پر کردن مجدد دارد، اعلان ها را دریافت نمایند.

LG Tiiun یک راهکار مناسب برای زندگی سبزتر و سالم تر در خانه را به وسیله طراحی ساده و درعین حال کاربردی خود فراهم می آورد. Tiiun هر سبکی از دکوراسیون داخلی، هماهنگی زیبایی ایجاد می نماید و در دورنگ بژ و سبز عرضه خواهد شد.

لیو جائه چئول، رئیس شرکت لوازم خانگی و تهویه مطبوع ال جی الکترونیکس گفت: LG Tiiun راهکاری کاربردی و آسان برای مصرف نمایندگان پرمشغله ای است که می خواهند از سبک زندگی سبزتر و سالم تری در خانه لذت ببرند. سیستم باغبانی هوشمند ما با طراحی شیک و متناسب با فضای خانه، رشد گیاهان، سبزی ها و گل ها را فرآیندی مجذوب کننده و ساده می نماید، حتی برای کسانی که تجربه باغبانی ندارند.

LG Tiiun و LG Tiiun mini در غرفه نمایشگاه دیجیتال ال جی در نمایشگاه CES 2022 که از 5 ژانویه شروع می گردد به صورت مجازی به نمایش گذاشته می شوند. LG Tiiun و سایر لوازم خانگی نوآورانه را در LG Home ببینید.

  1. بسته بذر مورداحتیاج به صورت جداگانه فروخته می گردد. در دسترس بودن گزینه های بذر ممکن است بسته به بازار متفاوت باشد.
منبع: فوت و فن
انتشار: 22 مرداد 1401 بروزرسانی: 22 مرداد 1401 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 1439

به "پرورش گیاه در فضای داخلی خانه با ال جی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرورش گیاه در فضای داخلی خانه با ال جی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید