کفاشیان: نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال هستم و لازم باشد الان استعفای کتبی می نویسم!، تاج برنمی شود

به گزارش آوای وحش، اصولا پس از استعفا هیئت رئیسه در این باره تصمیم می گیرد و اگر احتیاج باشد به مجمع می رود. هر چه هست امیدوارم تکلیف زودتر تعیین گردد تا فدراسیون مسئول خود را بشناسد و کارها روی زمین نماند.

کفاشیان: نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال هستم و لازم باشد الان استعفای کتبی می نویسم!، تاج برنمی شود

علی کفاشیان می گوید که به صورت کتبی از سمت خود استعفا نکرده و از نظر قانونی همچنان نایب رئیس فدراسیون فوتبال به شمار می رود.

علی کفاشیان در گفت وگو با تسنیم، درباره استعفای مهدی تاج از ریاست فدراسیون فوتبال و اینکه گفته شده با او درباره حضورش در فدراسیون تماس گرفته شده گفت: هیچ تماسی درباره مواردی که گفتید با من برقرار نشده است؛ البته بعضی مسئولان هیئت های فوتبال تماس می گیرند و من هم به آنها می گویم که بی خبر و بی گناهم!

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال درباره اینکه آیا استعفای تاج احتیاج به آنالیز در هیئت رئیسه دارد یا مجمع فدراسیون در این خصوص تصمیم گیرنده است بیان کرد: اصولا پس از استعفا هیئت رئیسه در این باره تصمیم می گیرد و اگر احتیاج باشد به مجمع می رود. هر چه هست امیدوارم تکلیف زودتر معین شود تا فدراسیون مسئول خود را بشناسد و کارها روی زمین نماند.

کفاشیان درباره اینکه به صورت کتبی از نایب رئیسی فدراسیون فوتبال استعفا نکرده است اظهار داشت: پس از عید نوروز 98 دیگر به فدراسیون نرفتم و استعفای کتبی هم ندادم. موضوع را به صورت شفاهی مطرح کردم و گفتم در مجمع مورد آنالیز قرار می گیرد و نایب رئیس اول معین خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا استعفای کتبی نداده است گفت: این موضوع دلیل خاصی نداشت و وقتی به دلیل قانون منع به کارگیری بازنشستگان، اعلام کردند که نمی توانم در فدراسیون بمانم از فدراسیون خارج شدم. اگر لازم باشد اکنون آماده ام استعفای کتبی ام را بنویسم!

کفاشیان درباره اینکه با این شرایط همچنان نایب رئیس اول فدراسیون است گفت: بله از نظر قانونی هنوز نایب رئیس فدراسیون هستم.

وی درباره اینکه با این وجود او جانشین تاج خواهد شد، توضیح داد: هیچ صحبتی در این باره با من نشده و تماسی هم نداشته ام. من تابع نظر هیئت رئیسه، مجمع و قانون هستم و آنچه که تشخیص بدهند انجام خواهم داد.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا با تاج صحبتی داشته یا خیر گفت: من مسافرت بودم و صحبتی با تاج نداشته ام. هوا آلوده بود و به همین دلیل به مسافرت رفتم!

کفاشیان در پاسخ به این سوال که با توجه به شناختش از تاج و اعضای هیئت رئیسه پیش بینی می نماید استعفای رئیس فدراسیون مورد موافقت اعضا قرار گیرد یا خیر به تسنیم گفت: حتما تاج به دلیل شرایط جسمانی و بیماری که با آن درگیر است پس از آنالیز های لازم این تصمیم را گرفته است. ایشان فردی پخته است و فکر نمی کنم با این شرایط به فدراسیون فوتبال بازشود. تاج قهر نکرده که بگوییم حالا برمی شود چرا که سلامتی اش از اهمیت بیشتری برخوردار است.

نایب رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا با وجود بازنشستگی بهاروند می تواند به عنوان سرپرست فدراسیون فعالیت کند گفت: به صورت دقیق نمی دانم قانون در این باره چه می گوید اما شاید مسئله ای برای فعالیت بازنشستگان برای سرپرستی در مدت کوتاه وجود نداشته باشد.

کفاشیان درباره اینکه آیا باید انتخابات پیش از موعد برگزار یا اینکه در همان اردیبهشت ماه سال 99 تکلیف ریاست فدراسیون فوتبال معین می شود اظهار داشت: با توجه به زمانی که وجود دارد می توان تا اردیبهشت ماه صبر کرد و پس از آن تکلیف فدراسیون فوتبال معین شود. امیدوارم هر چه به نفع فوتبال ایران است رقم بخورد و مسائل رفع شود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 8

به "کفاشیان: نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال هستم و لازم باشد الان استعفای کتبی می نویسم!، تاج برنمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کفاشیان: نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال هستم و لازم باشد الان استعفای کتبی می نویسم!، تاج برنمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید