والیبال

سایت فدراسیون والیبال در حذف پیغام عجولانه عمل کرد!

به گزارش خبرنگاران، رقابت های فصل گذشته لیگ برتر والیبال در حالی به اتمام رسید که به دلیل شیوع ویروس کرونا مسابقات نیمه تمام باقی ماند. پیش از اعلام رسمی خاتمه رقابت ها، تیم پیغام مشهد به دلیل عدم تعهدات اقتصادی از جدول مسابقات کنار گذاشته شده بود.

3 شهریور 1399

علت کناره گیری تیم والیبال کاله قراردادهای میلیاردی نبود

بهروز عطایی در تبادل نظر با خبرنگاران درباره حضور تیم هراز در مسابقات لیگ برتر والیبال گفت: ابتدا از مسئولان تیم عظیم کاله تشکر می کنم که در طول 10-12 سال حضور در رقابت های لیگ برتر زحمات قابل قبولی داشتند و برای والیبال کشور امتیاز عظیمی تلقی می شد. به هر...

19 مرداد 1399

حواشی ازدواج پرحاشیه ترین بازیکن فوتبال!

مهران مدیری شب گذشته میزبان علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن اسبق استقلال تهران و تیم ملی بود.مهران مدیری شب گذشته میزبان علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن اسبق استقلال تهران و تیم ملی بود.

10 مرداد 1399

گردشگری متفاوت در مکان های عجیب و غریب کره جنوبی، عکس

کره ی جنوبی در سال های اخیر به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا تبدیل شده است. جاذبه های طبیعیِ شگفت انگیز، غذاهای خوشمزه و فرهنگِ پاپ ازجمله دلایلی هستند که این کشور را در میان گردشگران بسیار محبوب ساخته اند.

15 تیر 1399

استعدادیابی در والیبال نباید متوقف گردد، احتیاج به جذب مربی حرفه ای

به گزارش خبرنگاران، به اذعان اهالی والیبال و کارشناسان، استعدادیابی و ظهور نسل طلایی والیبال ایران در دوران ریاست محمدرضا یزدانی خرم در والیبال ایران شکل گرفت و پس از آن توجه به والیبال پایه در سایه فراموشی نهاده شد.

29 خرداد 1399

برای حضور در المپیک کوشش می کنم، بازیکنان حریف ما را خسته کردند

به گزارش خبرنگاران، تیم والیبال سایپا در دیدارهای هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر با نتیجه سه بر یک شهرداری گنبد را شکست داد.

24 اسفند 1398

لیگ برتر والیبال بانوان، دیدار حساس پیکان با سایپا در هفته دهم

تیم والیبال پیکان در حساس ترین دیدار هفته دهم لیگ برتر والیبال بانوان به مصاف سایپا می رود.

19 اسفند 1398