برای حضور در المپیک کوشش می کنم، بازیکنان حریف ما را خسته کردند

به گزارش آوای وحش، تیم والیبال سایپا در دیدارهای هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر با نتیجه سه بر یک شهرداری گنبد را شکست داد.

برای حضور در المپیک کوشش می کنم، بازیکنان حریف ما را خسته کردند

جواد معنوی نژاد دریافت نماینده تیم والیبال سایپای تهران، پس از پیروزی سه بر یک مقابل شهرداری گنبد، در جمع آوای وحش گفت: برای ما برد مهم بود که خدا را شکر تیم خوب گنبد را بردیم، همانطور که دیدید بازیکنان گنبد واقعاً در بعضی امتیازهای حساس ما را خسته می کردند.

او اضافه کرد: البته حسن خوب بازی امروز این بود که 14 نفر تیم سایپا برای به دست آمدن این پیروزی یاری کردند که نشان از تیم بودن تیم ما دارد.

ملی پوش تیم سایپا درباره داوری ها نیز گفت: داوری به سود کسی نبود و عدالت لازم وجود داشت.نمی خواهم درباره قضاوت صحبت کنم چون در آن صندلی نیستم، اما به عنوان یک بازیکن میخواهم بگویم که خوب بود. با این حال بهتر است کارشناسان داوری فیلم بازی را دیده و نظر دهند.

او در خصوص دلیل زودتر برگزار شدن این بازی هم گفت: فکر کنم درخواست تیم گنبد بود که کمی زودتر برگزار گردد چون پرواز داشتند.

معنوی نژاد در پاسخ به این سوال که آیا می تواند برای المپیک در ترکیب تیم ملی ایران قرار بگیرد؟ اظهار کرد: برای انتخابی المپیک تقریباً یک ماه اول در اردو بودیم و در یک هفته پایانی نظر کادرفنی این بود که کسان دیگری باید در ترکیب اعزامی باشند. چهارسال پیش هم نشد که برای المپیک با تیم ملی باشم، اما در این دوره ان شاءالله بتوانم به تیم ملی برسم.

او تاکید نمود: البته همه کوشش می کنیم و امیدوارم همه آن هایی که حقشان است در ترکیب نهایی قرار بگیرند.

دریافت نماینده تیم ملی والیبال ایران درباره شرایط سالن خانه والیبال تهران نیز گفت: کفپوش یک مقدار لیز هست و چند بار هم گفته ایم. امیدوارم مدیران و مسئولان مسائل را رفع نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 92

به "برای حضور در المپیک کوشش می کنم، بازیکنان حریف ما را خسته کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای حضور در المپیک کوشش می کنم، بازیکنان حریف ما را خسته کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید