حواشی ازدواج پرحاشیه ترین بازیکن فوتبال!

به گزارش آوای وحش، مهران مدیری شب گذشته میزبان علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن اسبق استقلال تهران و تیم ملی بود.مهران مدیری شب گذشته میزبان علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن اسبق استقلال تهران و تیم ملی بود.

حواشی ازدواج پرحاشیه ترین بازیکن فوتبال!

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در شروع گفتگو مدیری با اشاره به حاشیه های علیرضا نیکبخت واحدی گفت: اصلا جای خالی نگذاشته که ما برای او حاشیه درست کنیم، باکس حاشیه هایش پر است.

در بخش دیگر این بازیکن درباره فامیلی خود گفت:در شناسنامه واحدی نیکبخت هستم، اما جواد خیابانی لطف بزرگی به من کرد. در گزارش نیکبخت واحدی نام برد و کار را بسیار راحت کرد.

برخی از این حاشیه ها عمدی بود!

مدیری دلیل حاشیه های نیکبخت واحدی را سوال کرد و او پاسخ داد: به نظر من اگر در دنیا بدون حاشیه باشید، زندگی جذاب نخواهد بود. من از آن دسته بودم که حاشیه های شیرین و جذاب داشتم، حتی برخی از این حاشیه ها عمدی بود.

بازیکن اسبق استقلال تهران درباره شروع فوتبال خود و مخالفت پدرش گفت:سال 73 از والیبال به سمت فوتبال آمدم، یک فراخوان برای تیم ملی نوجوانان اعلام شد. ما 16 نفر ثبت نام کردیم وبا یک مینی بوس از مشهد به بم رفتیم. پدرم فکر می کرد من به اردو رفتم، اما مادرم می دانست.

وی افزود:بعد از چند روز که ما برگشتیم، پدرم اسم من را در روزنامه خراسان دیده بود که نوشته شده رضا واحدی به تیم ملی نوجوانان دعوت شد! عکس من را نگاه می کند و با خودش می گوید پسرم که به اردو رفته بود، خلاصه زمانی که به خانه آمد متوجه شد که من برای تست به بم رفتم و از خجالتم در آمد (خنده)

پدرم بعد از ورزشگاه به کلانتری رفت

نیکبخت واحدی درباره حضور پدرش در ورزشگاه گفت: پدرم اصلا علاقه ای به دیدن فوتبال من نداشت، یک بار خواهش کردم از نزدیک بازی تیم ما را ببیند. پدرم قبول کرد و به ورزشگاه آمد، در جایگاه ویژه نشست و بازی را تماشا کرد.

وی افزود: در آن بازی من سه گل هم زدم، بعد از بازی که به خانه رفتم دیدم همه ناراحت هستند. متوجه شدم پدرم به خاطر توهین هایی که به من شده بود. چند نفر را کتک می زند و او را کلانتری می برند. از آن روز پدرم دیگر ورزشگاه نیامد و فوتبال من را ندید!

مدیری درباره اینکه علی پروین باعث شده نیکبخت واحدی به استقلال بیاید سوال کرد و او پاسخ داد: علی آقا در تیم ملی امید همراه با آقای درخشان و حاجیلو بودند، بعد از حضور در تیم ملی امید قرار بود با پرسپولیس قرارداد ببندم، اما، چون خانواده من استقلالی بودند اجازه امضاء نداشتم. دایی من با پدرم به تهران آمدند و قرار داد پنج ساله با استقلال تهران بستند. من به جای اینکه به پرسپولیس بروم به استقلال آمدم!

برای رفتن به پرسپولیس تصمیم لحظه ای گرفتم

وی افزود: من 7 سالی در استقلال بودم، یک تصمیم احساسی گرفتم و به پرسپولیس رفتم. چراکه یک بی مهری از طرف باشگاه استقلال به من شد و یک روز مانده به سرانجام جابجایی اعلام کردند که به شما احتیاج نداریم و به خاطر اینکه به اصطلاح در بورس بودم، از طرف تیم پرسپولیس به من پیشنهاد شد و به این تیم پیوستم. در طول این سه سال لحظات خوبی با پرسپولیس داشتم و تمام تلاش خود را برای این تیم انجام دادم.

نیکبخت واحدی درباره ناراحتی خود برای جدا شدن از استقلال گفت: موضوع ناراحتی من نیست، شما یک جایی رشد می کنید و دوست دارید بازی کنید، اما متاسفانه به شما بها نمی دهند. اگر به آن روز ها برگردم این تصمیم را نمی گیریم چراکه یک تصمیم ناخواسته و لحظه ای بود.

فیلم هایی که در سوپر مارکت می فروشند!

وی درباره تجربه بازیگری خود توضیح داد: چند باری جلوی دوربین رفتم، می دانم خیلی سخت است. سه فیلم بازی کردم، نمی دانم به آن ها چه می گویند، از آن فیلم هایی که در سوپر مارکت می فروشند!

مدیری بلافاصله گفت: نمایش خانگی (خنده)

نیکبخت گفت:ببخشید من عذر خواهی می کنم. البته فکر کنم اینقدر بد بازی کردم، هیچ کدام از آن ها هنوز به بازار نیامده است (خنده)

این بازیکن اظهار کرد: اگر پنج سال به عقب برگردم، قراردادم را با تیم اتلتیکو مادرید را صد درصد قبول می کردم، حتی اگر مجانی بود. من به خاطر جوانی این قرارداد را رد کردم و همیشه پشیمان هستم.

برای جام دنیای 2006 از قصد خودم را به مصدومیت زدم!

این بازیکن درباره حاشیه خود خواسته اش گفت: سال 2006 که برانکو مربی تیم ملی بود، از قصد خودم را به مصدومیت زدم تا به جام دنیای نروم. چراکه سفر های طولانی مدت را دوست ندارم.

وی درباره ترس از هواپیما توضیح داد: برای بازی با فجر سپاسی با هواپیما می رفتیم، یک صدایی شنیدم که خلبان می گوید هواپیما در حال سقوط است، کمربند های خود را ببندید. من ترسیدم سریع کمربند را بستم و دعا می خواندم. بعد امنیت پرواز یکی از بازیکنان تیم را با خود برد، فهمیدیم او به خاطر شوخی با من این کار را انجام داده بود. متاسفانه مرگ را به چشم دیدم (خنده)

نیکبخت واحدی در پاسخ به سوال مدیری درباره اینکه بعد از خودش پر حاشیه ترین بازیکن چه کسی است، گفت:به نظرم نیمار پرحاشیه ترین بازیکن دنیا است، او همیشه در روز تولد خودش یا خواهرش مصدوم است.

مدیری گفت: بی حاشیه ترین بازیکن شوچنکو است (خنده)

فوتبال ایران دست چند دلال افتاده است

این بازیکن درباره واسطه گری در فوتبال ایران توضیح داد: این روز ها که فوتبال ما زیر ذره بین کنفدراسیون فوتبال آسیا است و کوچکترین اشتباهی که انجام بدهیم محروم می شویم و خیلی از امتیازات از باشگاه ها گرفته می شود.

وی افزود: فوتبال ما دست چند دلال افتاده است و آن ها تصمیم می گیرند که چه کسانی مربی باشند. حتی در لیگ برتر و لیگ یک ما اتفاق افتاده که مربی نتیجه نگرفته، اما بعد از سه ماه به یک تیم دیگر رفته است و از طرفی مربیان جوان ما تیم ندارند.

ازدواج پرحاشیه بازیکن فوتبال

نیکبخت در پاسخ به سوال همیشگی مدیری درباره ازدواج گفت: در گوگل که سرچ می کنم، سه بار ازدواج کرده ام. دو تا بچه دارم. (خنده)، اما در واقعیت ازدواج کردم و جدا شدیم.

وی افزود:قصد ازدواج دوباره را دارم، اما امیدوارم گوگل را سرچ نکنند. ببینندکه نوشته سه بار ازدواج کردم. (خنده)

شادی گل متفاوت داشتم

این بازیکن بیان کرد: همیشه بعد از گل هایی که زدم شادی های متفاوتی داشتم و از قبل روی آن ها فکر می کردم. به خاطر اینکه دوربین 20 ثانیه بیشتر بازیکن را نشان می داد.

نیکبخت واحدی درباره شادی بعد از گل به تیم استقلال در دربی گفت:واقعا آن بازی جوگیر شده بودم، چراکه یک سال ناسزا شنیده بودم. وقتی به ورزشگاه می آمدم، مورد اهانت قرار می گرفتم.

وی ادامه داد: البته قبل از من هاشمی نسب به پرسپولیس آمده بود و تجربه این نقل و انتقال را داشت و به پرسپولیس گل زد وغش کرد. من به او گفتم این ادا بازی بود. اما در دربی خودم به استقلال گل زدم، بیست دقیقه در زمین نبودم و فقط راه می رفتم. من هیچ چیزی یادم نیست، بعد از بازی که شادی گل ام را دیدم فقط دور ورزشگاه را دور افتخار نزده بودم (خنده) رفتن از استقلال برای من بسیار سخت است و هنوز هم که پیام های هواداران را می بینم ناراحت می شوم.

نیکبخت درباره گزارشگری فوتبال اظهار کرد: گزارشگری جواد خیابانی برای من خوش یمن بود و همیشه برای من دلگرمی داشت. صدای این مرد برای من لذت بخش است.

منبع: فرارو
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 359

به "حواشی ازدواج پرحاشیه ترین بازیکن فوتبال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حواشی ازدواج پرحاشیه ترین بازیکن فوتبال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید