دستور وزارت ورزش به هیئت مدیره؛ خودتان مدیر انتخاب کنید، یک پولدار دیگر هم می آید!

به گزارش آوای وحش، پیرو انتقاد های شدیدی که طی دو، سه فصل اخیر از وزارت ورزش و جوانان درباره مدیریت باشگاه استقلال اجرا شده است وزیر ورزش در روش کاری اش با این مجموعه تغییراتی داد.

دستور وزارت ورزش به هیئت مدیره؛ خودتان مدیر انتخاب کنید، یک پولدار دیگر هم می آید!

گروه ورزشی خبرنگاران- وزارت ورزش و جوانان برای خروج از زیر فشار سنگین اشتباهات اخیر در حوزه مدیریت باشگاه استقلال این بار قصد دارد با تاکتیک جدیدی به موضوع مدیرعاملی استقلال ورود کند.

*تصمیمات جدید وزراتخانه

افراد نزدیک به باشگاه استقلال درباره اینکه چرا کادر مدیریتی باشگاه استقلال بدون مدیرعامل به راه خود ادامه می دهند به تصمیمات جدید از سوی وزارت ورزش خبر می دهند. اینکه این بار وزارت ورزش مسئولیت انتخاب مدیرعامل را از سر خود باز کرده و قید شنیدن حرف از این و آن بابت انتخاب مدیر ناکاربلد احتمالی را زده است.

*خودتان مدیر انتخاب کنید

یکی از مسئولان اسبق در باشگاه استقلال در همین ارتباط گفت به اعضای هیأت مدیره این اختیار داده شده از میان خود و یا یکی از افراد خارج از مجموعه که دارای اهلیت باشد، پیشنهاد مدیرعاملی بدهند و در نهایت مدیرعامل جدید باشگاه استقلال با تأیید و انتخاب اعضای هیأت مدیره باشگاه انتخاب و معرفی شود.

*تنها دخالت وزارتخانه

در این بین به مدیران استقلال اعم از اسماعیل خلیل زاده، حجت نظری و مهدی عبدیان گفته شده هر کسی که به اعتقادشان می تواند کَشتی به گل نشسته استقلال را به ساحل امن رهمنون کند را انتخاب کرده و به وزارت ورزش معرفی کنند تا این وزارتخانه تنها درباره اهلیتش تحقیق کرده و حکمش را برای مدیرعاملی صادر کند.

*کاندیدای آخر دوباره کاندید شد

شنیده ها از دور و بر باشگاه استقلال و حواشی اتاق مدیریت این مجموعه حکایت از آن دارد که علی نظری جویباری به عنوان قائم مقام اسبق باشگاه استقلال که حدود یک ماه پیش هم برای مدیرعاملی استقلال گزینه شده بود برای دومین بار و البته این بار به طور جدی کاندیدای مدیریت بر باشگاه استقلال است و ظاهرا وزارت ورزش هم نگاه مثبتی به این انتخاب دارد.

*شرط قبلی حذف شد

در این بین شنیده ها حاکی از آن است که علی نظری جویباری در مرتبه قبل که به این عنوان گزینه شده بود با این دستورالعمل روبرو شد که باید همراه با حضور در سِمت مدیرعاملی، مبلغ قابل توجهی برای یاری به برطرف مسائل مالی باشگاه به خزانه باشگاه واریز کند که همین شرط موجب شد او قید همکاری با استقلال را بزند ولی این بار چنین شرطی برای او در نظر گرفته نشده است.

*یک پولدار دیگر هم می آید

در برنامه هفته قبل فوتبال برتر احمد سعادتمند از یاری 37 میلیارد تومانی علی نامداری به عنوان یکی از دوستان استقلالی اعضای هیأت مدیره خبر داد که این مبلغ را به همراه 100 هزار دلار دیگر بدون هیچ ضمانتی تحت عنوان قرض به باشگاه استقلال پرداخته تا مسائل مالی این باشگاه در ماه های شهریور و مهر برطرف شود. شنیده ها از ساختمان آبی خیابان علامه سعادت آباد حکایت از این دارد که با حضور علی نظری جویباری در باشگاه استقلال، علی نامداری هم به جمع اعضای هیأت مدیره باشگاه استقلال اضافه می شود تا در کنار عبدیان دو عضو متمول و یاری رسان در روزهای حساس مالی باشند.

*طباطبایی هم نزدیک است

در این بین اسم هادی طباطبایی هم به عنوان یکی از افرادی که با او درباره عضویت در هیأت مدیره باشگاه استقلال و یا حتی مدیرعاملی صحبتهایی شده برد می شود. ولی با توجه به اینکه طباطبایی تجربه مدیریتی در این سطح را نداشته این احتمال زیادتر است که او به عنوان عضو هیأت مدیره به این جمع اضافه شود تا درباره مسایل ورزشی و فوتبالی راهکارهای مفیدش که اغلب در مصاحبه ها بیان می کند را ارائه بدهد. گرچه شنیده می شود او رابطه حسنه ای با مهدی علی نژاد معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش ندارد و ممکن است در این زمینه با حضورش مخالفت هایی ایجاد شود ولی کماکان از نزدیکترین گزینه ها به حضور در هیأت مدیره باشگاه محسوب می شود.

*دستورالعمل فوریتی

آنچه واضح تر از همه چیز به نظر می رسد این است که مدیریت باشگاه استقلال پس از باختی که در اهواز برای تیم رقم خورد بیش از پیش تحت فشار قرار گرفته و این موضوع چندان برای جایگاه وزیر ورزش مطلوب به نظر نمی رسد و از این رو دستورالعملی با فوریت بالا به اعضای هیأت مدیره ابلاغ شده تا هر چه سریعتر ظرف همین هفته یا حداکثر تا ابتدای هفته بعد مدیرعامل باشگاه استقلال را تعیین و معرفی کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 655

به "دستور وزارت ورزش به هیئت مدیره؛ خودتان مدیر انتخاب کنید، یک پولدار دیگر هم می آید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور وزارت ورزش به هیئت مدیره؛ خودتان مدیر انتخاب کنید، یک پولدار دیگر هم می آید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید