اخبار سیاسی

خوانساری: ارز 4200 تومانی باید از اقتصاد ایران حذف گردد

تهران (پانا) - رئیس اتاق بازرگانی تهران می گوید تورم، عدم سرمایه گذاری، سیاست قیمت گذاری دستوری و ارز چند نرخی از جمله ارز 4200 تومانی آفت های اقتصاد کشور هستند که باید برطرف شوند.

15 مهر 1400

آخرین رنگ بندی کرونایی در البرز

خبرنگاران/البرز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: خوشبختانه فرایند واکسیناسیون در البرز با سرعت زیادی در حال اجرا است و امیدواریم در آینده نزدیک همه گروه های هدف در مقابل این ویروس واکسینه شوند.

11 مهر 1400

تور بهار ترکیه: آنالیز آخرین تحولات و روابط چند جانبه در نشست ایران، آذربایجان و ترکیه

نشست سه جانبه مراکز مطالعاتی و تحقیقاتی ایران، آذربایجان و ترکیه در مرکز تحلیل روابط بین الملل باکو برگزار گردید.

6 مهر 1400

آغاز حضور در دانشگاه ها به صورت تلفیقی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی

وزیر علوم گفت: برنامه ریزی شده است با این حجم واکسیناسیونی که صورت می پذیرد، دانشگاه ها ابتدا به صورت تلفیقی مجازی و حضوری برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در مرحله پروپوزال آغاز شود.

3 مهر 1400

تور روسیه ارزان: هشدار پنتاگون در مورد بزرگتر بودن تهدید امنیتی روسیه نسبت به چین

یک مقام ارشد وزارت دفاع آمریکا اسم کرد، روسیه در کوتاه مدت برای آمریکا و اروپا نسبت به چین منشا چالشهای امنیتی بزرگتری می تواند باشد.

2 مهر 1400

احتمال فعالیت بخش خصوصی در بستر شاد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، صبح امروز سه شنبه 23 شهریور 1400، علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش با حضور در مرکز مانیتورینگ شبکه آموزشی دانش آموز موسوم به شاد از بخش های مختلف این سامانه بازدید کرد

26 شهریور 1400

برنامه ساخت یک میلیون مسکن آماده شده است

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برنامه های اجرایی را درخصوص قانون جهش فراوری و تامین مسکن و هدف ساخت سالانه یک میلیون واحد تهیه نموده ایم که در اولین جلسه شورای عالی مسکن به ریاست محترم جمهوری و دستگاههای ذی ربط ارایه می کنیم.

24 شهریور 1400

اعزام جت های جنگنده سوخو 30 روسیه به بلاروس

روسیه جت های جنگنده سوخو 30 و تجهیزات نظامی به بلاروس اعزام کرد.

19 شهریور 1400

ابلاغ دستورالعمل نظارت بر تاسیس و فعالیت مرکز اطلاعات گردشگران

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، ابلاغ دستورالعمل نظارت بر تاسیس و فعالیت مرکز اطلاعات گردشگران صورت پذیرفت.

11 شهریور 1400

قطع یارانه ثروتمندان جدی شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه یارانه 45 هزار تومانی اثر رفاهی خاصی ندارد، گفت: می توانیم در صورت شناسایی، یارانه افراد متمول را قطع و به مبلغ یارانه خانواده های کم عایدی اضافه کنیم.

8 شهریور 1400

کوچک سازی دولت و جراحی های چند وجهی اقتصاد

دخالت دولت در اقتصاد ایران و بزرگی مقدار دولت ها یکی از موانع شکوفایی مالی به تعداد می رود. صاحبنظران و اقتصاددانان اغلب تأکید می نمایند که کوچک سازی دولت به افزایش کارایی و در نهایت بهبود وضع اقتصاد می انجامد. اما در وضع کنونی آیا امکان این کوچک سازی...

5 شهریور 1400

مطالبات قانونی کارکنان صنعت نفت و گاز در حال پیگیری است

معاون استاندار بوشهر گفت:پیگیری برای بهبود مسائل رفاهی کارگران از سوی منطقه مالی انرژی پارس و بازرسی از شرکت ها و پتروشیمی ها در حال اجرا است

4 شهریور 1400

امضای موافقتنامه یاری و همکاری متقابل اداری در امور گمرکی بین ایران و ژاپن

موافقتنامه یاری و همکاری متقابل اداری در امور گمرکی بین دولت ژاپن و دولت جمهوری اسلامی ایران امروز در تهران به امضا رسید.

2 شهریور 1400

پوتین: در صورت تجاوز به خاک روسیه دندان های دشمن را خرد می کنیم

رئیس جمهور روسیه به کشورهایی که قصد دارند حق حاکمیت روسیه را تضعیف نمایند هشدار داد دندان هایشان در دهانشان خُرد خواهد شد.

30 مرداد 1400

رئیس سازمان راهداری استعفا نداده است

تهران (پانا) - وزیر راه و شهرسازی گفت در حال حاضر طبق مصوبه ابلاغ شده، برنامه نوسازی کامیون های بالای 30 سال را به اجرا رساندیم و 1500 کامیون در گمرکات معطل ترخیص هستند و هرچه سریعتر باید این کامیون ها وارد ناوگان شوند تا مردم بتوانند از آن استفاده نمایند.

17 مرداد 1400

پیگیری دلیل حادثه واژگونی اتوبوس سرباز معلمان در مجلس

خبرنگاران : رئیس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی مجلس از پیگیری علل حادثه واژگونی اتوبوس سرباز معلمان در مجلس اطلاع داد.

14 مرداد 1400

بعضی از کاربران مک بوک M1 از ترک خوردن راحت نمایشگر شکایت می نمایند

تعداد اندکی از کاربران موضوع مهمی را گزارش نموده اند که نشان می دهد نمایشگر LCD به کار رفته در مک بوک ایر و مک بوک پرو M1 به راحتی ترک می خورد یا آسیب می بیند.

13 مرداد 1400

افزایش قیمت بلیت هواپیما در روز های اخیر غیرقانونی است

خبرگزاری خبرنگاران-سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: افزایش قیمت بلیت هواپیما در روز های اخیر غیرقانونی است و قیمت ها باید بر اساس آخرین مصوبه شورایعالی هواپیمایی کشوری به نرخ سابق بازگردد.

9 مرداد 1400

فرستاده سیاسی آمریکا در امور کره شمالی با همتای چینی مصاحبه کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که فرستاده سیاسی این کشور در امور کره شمالی با همتای چینی خود مصاحبه کرده است.

4 مرداد 1400

واکنش سازمان ملی استاندارد به اظهارات یک نماینده درباره ذرت و کنجاله آلوده

خبرنگاران : معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران در رابطه با اظهارات محمد حسن آصفری، نماینده اراک در مجلس شورای اسلامی درباره ذرت و کنجاله آلوده واکنش نشان داد.

31 تیر 1400
تعداد: (297)