اخبار مجلس

لایحه بودجه 1400 رویکرد توسعه&zwnjای ندارد

رئیس کمیسیون توسعه پایدار، محیط زیست و آب اتاق ایران با اشاره به ضعف های جدی که در لایحه بودجه سال آینده وجود دارد، پیش بینی خوش بینانه درآمدهای دولت برای سال 1400 و رشد قابل توجه هزینه ها را مورد انتقاد قرار داد و گفت: با ایجاد پول جدید و تزریق نقدینگی در...

20 دی 1399

ساعد: حبس پدر و جد پدری قاتل فرزند، چاره کار نیست

یک کارشناس مسائل حقوقی گفت: لایحه اصلاح ماده 612 قانون مجازات اسلامی حاوی یک سیاست جنایی نو در مورد قتل فرزند توسط پدر و جد پدری نیست.

15 دی 1399

تعرفه های واردات میوه،سبزی،گوشت و مرغ برای سال آینده

خبرنگاران : در لایحه بودجه 1400 تعرفه واردات میوه، سبزی، سموم کشاورزی، گوشت و مرغ معین شده است.

14 دی 1399

جان باختن 401 سالمند و معلول مراکز شبانه روزی بر اثر کرونا

تهران (پانا) - رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت حدود 6140 نفر از افرادی که در مراکز شبانه روزی نگهداری می شوند دچار بیماری کرونا شدند که 4097 نفر آنها بهبودی پیدا کردند و 1642 نفر از این افراد در حال درمان هستند و 401 نفر از این افراد از ابتدای شیوع این ویروس تا به...

11 دی 1399

رضا ضراب در خانه امن اف بی آی

دولت ها، چون می دانند افشای اعمال خلاف به ویژه در مورد یقه سفید ها و مأموران ارشد دولت می تواند تبعات جانی، مالی برای افشاگر به همراه داشته باشد، با تصویب قوانین حمایتی خاص، افشاگران را زیر چتر حفاظ امنیتی خود قرار می دهند. در واقع در کشور هایی که انضباط...

23 آذر 1399

چرا انگلیس از مواضع ترامپ پسند عقب نشینی کرد؟

انگلیس 31 ژانویه گذشته (11 بهمن 98) به طور رسمی اتحادیه اروپا را پس از 47 سال عضویت ترک کرد و تا آخر سال جاری تابع قوانین دوره گذار است. دو طرف امیدوار هستند تا پیش از سرانجام این دوره، درباره آینده همکاری های تجاری توافق نمایند اما اختلافات باقی مانده در مورد...

16 آذر 1399

نماینده مجلس: مردم در حوزه های انتخابیه به ما ناسزا می گویند

یک نماینده مجلس گفت: طرح سؤال از رئیس جمهور دو ماه است که به هیأت رئیسه ارجاع شده و هیأت رئیسه آن را اعلام وصول نمی کند، بنابراین روحانی هم هر کاری دلش بخواهد انجام می دهد بنابراین معلوم است که در این مملکت قانونی نیست، از هیأت رئیسه می خواهم به بند 11 ماده...

28 آبان 1399

ارتفاعات استراتژیک قره باغ به کنترل باکو در آمد

ایسنا نوشت: باکو امروز (شنبه) مدعی شد که نیروهای جمهوری آذربایجان ارتفاعات استراتژیکی در قره باغ را تحت کنترل خودشان درآوردند.

16 آبان 1399

خبرنگاران مشاغل پرخطر شهرستان های قرمز باید موقتا تعطیل گردد

نوشهر - خبرنگاران - رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران با ابراز نگرانی از فرایند رو به افزایش تعداد شهرهای دارای شرایط قرمز کرونایی در استان ، گفت : ضروری است مشاغل پرخطر در شهرستان های دارای شرایط قرمز به صورت موقت تعطیل گردد.

16 شهریور 1399

رسول پناه: یک خط هم از برانکو شکایت نکردیم ، عضو هیات مدیره استقلال بی تجربگی کرد

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: بعضی می گویند پرسپولیس علیه برانکو 1300 صفحه شکایت نوشته در حالی که یک خط هم شکایت نکرده است.

14 شهریور 1399

برای ادامه رقابت های فوتبال تابع ستاد مقابله با کرونا هستیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، باتوجه به لزوم تبعیت از مصوبات ستاد ملی مقابله کرونا که طی نامه شماره 4098 مورخ 99/04/02 معاونت محترم وزارت ورزش و جوانان ابلاغ شده است. مسابقات فوتبال کشور با مجوز این ستاد برگزار شده است.

13 شهریور 1399

چین در هنگ کنگ آژانس امنیت ملی تأسیس می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری الجزیره، دولت چین بیان کرد که در صدد است تا آژانس امنیت ملی را در منطقه هنگ کنگ تاسیس کند.

5 شهریور 1399

خبرنگاران ترامپ تحریم علیه چین را تعلیق کرد

تهران- خبرنگاران- رییس جمهوری آمریکا گفت که تحریم های این کشور علیه چین را به منظور عدم تداخل در توافق تجاری با پکن تعلیق نموده است.

4 شهریور 1399

احیای تالاب انزلی با حجم تهدیدات آن تناسبی ندارد

معاون مالی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: در حوزه احیای تالاب انزلی کارهایی اجرا شده است، اما این اقدامات به هیچ عنوان کافی نبوده و با حجم تهدیداتی که متوجه تالاب انزلی است، تناسبی ندارد.

3 شهریور 1399

تهرانی ها همچنان به ملاحظات بهداشتی توجه ویژه داشته باشند، هنوز در پایتخت به مرحله ثبات نرسیده ایم

فرمانده ستاد مقابله با کرونای کلانشهر تهران تاکید کرد: تهران را هنوز باید آلوده تلقی کرد، بنابراین شهروندان تهرانی همچنان به ملاحظات بهداشتی توجه ویژه داشته باشند.

14 تیر 1399

خبرنگاران معرفی پیمانکار پسماندهای پزشکی گلستان به دادگاه و چند خبر از کرونا

گرگان - خبرنگاران - معرفی پیمانکار پسماندهای پزشکی گلستان به دادگاه، کاهش تعداد مراکز درمانی استان به دلیل کم شدن تقاضای درمان افراد مشکوک به کرونا و ارایه مشاوره برای کاهش فشارهای عصبی به خانواده جان باختگان کرونای استان از جمله آخرین اخبار روز سه...

1 خرداد 1399

تعطیلی بازار استان کهگیلویه و بویراحمد باهدف پیشگیری از کرونا

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از حرکت فرهنگی کسبه بازار استان و تعطیلی صنف خود در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در استان خبر داد.

8 اردیبهشت 1399

مجلس دهم از نظر قانون گذاری و حمایت از حقوق شهروندی پیروز نبود

یک وکیل دادگستری با بیان اینکه بسیاری از مصوبات مجلس دهم کارشناسی نبوده است، گفت: مجلس فعلی را نه از نظر قانون گذاری و نه به لحاظ حمایت و پشتیبانی از حقوق شهروندی پیروز نمی دانم.

6 اردیبهشت 1399

بازار و مراکز خرید رفسنجان سه روز تعطیل شدند

خبرنگاران/کرمان فرماندار شهرستان رفسنجان گفت: بازار رفسنجان و مراکز عظیم خرید در این شهر برای مدت سه روز برای پیشگیری از شیوع کرونا و ضدعفونی شدن تعطیل می شوند.

5 اردیبهشت 1399

صنایع استان مرکزی تسهیلات بازسازی و نوسازی دریافت می نمایند

محمدرضا حاجی پور در گفت و گو با خبرنگاران ضمن اشاره به صدور جواز بازسازی و نوسازی بافت های فرسوده صنایع خاطر نشان کرد: با پیگیری های انجام گرفته از وزارت صنعت، معدن و تجارت، طرح بازسازی و نوسازی بافت های فرسوده صنایع استان مرکزی جزو اولویت های اصلی این...

23 اسفند 1398
تعداد: (22)