اخبار مجلس

تهرانی ها همچنان به ملاحظات بهداشتی توجه ویژه داشته باشند، هنوز در پایتخت به مرحله ثبات نرسیده ایم

فرمانده ستاد مقابله با کرونای کلانشهر تهران تاکید کرد: تهران را هنوز باید آلوده تلقی کرد، بنابراین شهروندان تهرانی همچنان به ملاحظات بهداشتی توجه ویژه داشته باشند.

14 تیر 1399

خبرنگاران معرفی پیمانکار پسماندهای پزشکی گلستان به دادگاه و چند خبر از کرونا

گرگان - خبرنگاران - معرفی پیمانکار پسماندهای پزشکی گلستان به دادگاه، کاهش تعداد مراکز درمانی استان به دلیل کم شدن تقاضای درمان افراد مشکوک به کرونا و ارایه مشاوره برای کاهش فشارهای عصبی به خانواده جان باختگان کرونای استان از جمله آخرین اخبار روز سه...

1 خرداد 1399

تعطیلی بازار استان کهگیلویه و بویراحمد باهدف پیشگیری از کرونا

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از حرکت فرهنگی کسبه بازار استان و تعطیلی صنف خود در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در استان خبر داد.

8 اردیبهشت 1399

مجلس دهم از نظر قانون گذاری و حمایت از حقوق شهروندی پیروز نبود

یک وکیل دادگستری با بیان اینکه بسیاری از مصوبات مجلس دهم کارشناسی نبوده است، گفت: مجلس فعلی را نه از نظر قانون گذاری و نه به لحاظ حمایت و پشتیبانی از حقوق شهروندی پیروز نمی دانم.

6 اردیبهشت 1399

بازار و مراکز خرید رفسنجان سه روز تعطیل شدند

خبرنگاران/کرمان فرماندار شهرستان رفسنجان گفت: بازار رفسنجان و مراکز عظیم خرید در این شهر برای مدت سه روز برای پیشگیری از شیوع کرونا و ضدعفونی شدن تعطیل می شوند.

5 اردیبهشت 1399

صنایع استان مرکزی تسهیلات بازسازی و نوسازی دریافت می نمایند

محمدرضا حاجی پور در گفت و گو با خبرنگاران ضمن اشاره به صدور جواز بازسازی و نوسازی بافت های فرسوده صنایع خاطر نشان کرد: با پیگیری های انجام گرفته از وزارت صنعت، معدن و تجارت، طرح بازسازی و نوسازی بافت های فرسوده صنایع استان مرکزی جزو اولویت های اصلی این...

23 اسفند 1398

پلوسی: ارسال بند های استیضاح به سنا چهارشنبه به رأی گذاشته می گردد

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا خاطرنشان کرد که ارسال بند های استیضاح رئیس جمهور این کشور به مجلس سنا روز چهارشنبه به رأی گذاشته خواهد شد.

12 اسفند 1398

سانسور عجیب و آباژوری نماینده مجلس در تلویزیون ، سبک جدید سانسور را ببینید

پخش مصاحبه یک نماینده مجلس در برنامه هرکی شما بگین شبکه اول سیما که اجرای آن را مهران رجبی بر عهده دارد خبرساز شده است.

30 بهمن 1398