زمان معرفی مدیرعامل پرسپولیس معین شد

به گزارش آوای وحش، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت درباره علت تعلل در خصوص معین مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با وجود گذشت سه ماه از شروع به کار دولت تازه، گفت: در این رابطه بررسی هایی به عمل آمده و هیأت مدیره فعلی پرسپولیس نیز نظرات خود را به ما منتقل کرده اند.

زمان معرفی مدیرعامل پرسپولیس معین شد

وی با بیان اینکه هیأت مدیره فعلی پرسپولیس باید تقویت شود، اضافه کرد: پس از تقویت هیأت مدیره و برگزاری بازی دربی، نسبت به انتخاب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اقدام می شود.

سجادی در پاسخ به سئوالی درباره قانونی بودن معرفی صدری به عنوان مدیرعامل که با نظر اعضای هیأت مدیره فعلی معرفی شده است، گفت: آقای صدری به عنوان یکی از پیشنهادات به ما معرفی شده است؛ ما از هیأت مدیره فعلی پرسپولیس نظر خواستیم و هیأت مدیره فعلی آقای صدری را معرفی کرد.

وی درباره سایر گزینه های مدیرعاملی پرسپولیس، گفت: در حال حاضر به دلیل پیش رو بودن بازی دربی، مصلحت نیست از سایر گزینه ها نام ببریم و پیش از دربی باید به هر دو تیم، کادر فنی و مدیریت باشگاه ها تمرکز دهیم تا شاهد یک بازی زیبا و جوانمردانه باشیم تا همه هواداران از تماشای این بازی لذت ببرند.

منبع: فرارو
انتشار: 18 دی 1400 بروزرسانی: 18 دی 1400 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 1237

به "زمان معرفی مدیرعامل پرسپولیس معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان معرفی مدیرعامل پرسپولیس معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید