معصومی: موضوع تیموری یک مسئله درون خانوادگی است

به گزارش آوای وحش، سرپرست باشگاه تراکتور گفت: موضوع میثم تیموری، یک مسئله درون خانوادگی است و در داخل خانواده حل می گردد.

معصومی: موضوع تیموری یک مسئله درون خانوادگی است

به گزارش آوای وحش و به نقل از باشگاه تراکتور، میرمعصوم سهرابی در خصوص آخرین شرایط تیم های پایه باشگاه اظهار کرد: همیشه سعی نموده ایم توجه ویژه ای به تیم های پایه داشته باشیم و حضور امروز ساکت الهامی برای تماشای بازی تیم امیدها، گواه این موضوع است.

وی اضافه کرد: اخیراً تیم نونهالان و تیم زیر 17 سال تراکتور، پیروز شدند به مقام نخست لیگ استانی دست یابند و تیم نوجوانان ما نیز در جمع چهار تیم برتر لیگ حضور دارد. برنامه باشگاه در بلندمدت این است که آموزشگاه تراکتور، به معنای واقعی یک آموزشگاه گردد و بتواند پشتوانه خوبی برای تیم بزرگسالان باشد. کادر فنی تیم بزرگسالان، امروز تماشاگر بازی تیم امیدها بودند تا انگیزه ای در بازیکنان جوان به وجود بیاید.

سرپرست باشگاه تراکتور در خصوص موضوع میثم تیموری و ناراحتی اش بابت تعویض در بازی روز گذشته مقابل ذوب آهن گفت: این موضوع، یک مسئله درون خانوادگی است و در هر خانواده ای ممکن است پیش بیاید. سرمربی تیم برای تغییر تاکتیک تیمش، در آن لحظه تصمیم گرفت که این بازیکن را تعویض کند. در فوتبال طبیعی است که بازیکن بخواهد برای تیمش بیشتر بازی کند و از تعویضش ناراحت گردد.

وی ادامه داد: در این خصوص، این بازیکن را به جلسه کمیته انضباطی باشگاه دعوت نموده ایم تا بعد از اخذ گزارش مدیر تیم، تصمیمات لازم را مطابق آیین نامه انضباطی باشگاه اتخاذ کنیم. میثم تیموری از بازیکنان خوب تراکتور است که زحمات زیادی نیز برای ما کشیده و با درایت کافی در این خصوص تصمیم خواهیم گرفت تا تیم بزرگ تراکتور، با تمرکز لازم کارش را ادامه دهد و مسئله ای به وجود نیاید.

سهرابی همچنین با تمجید از حضور پرشور تماشاگران در بازی مقابل ذوب آهن، بیان نمود: روز گذشته، برد شیرینی را مقابل ذوب آهن کسب کردیم که جا دارد این پیروزی را تقدیم طرفدارانی کنیم که سرمایه اصلی باشگاه هستند و هیچ وقت ما را تنها نگذاشته اند. این طرفداران پرشور، در سرما و گرما همیشه حامی تیم هستند و تمام کوشش خود را انجام می دهیم تا نتایج خوب مان را ادامه داده و بتوانیم جواب محبت های آنان را بدهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 105

به "معصومی: موضوع تیموری یک مسئله درون خانوادگی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معصومی: موضوع تیموری یک مسئله درون خانوادگی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید