ناگفته های بازیگر سریال خانه به دوش درباره رضا عطاران ، باید با او کار کنید تا متوجه بشوید که...

به گزارش آوای وحش، گیتی معینی که زمانی از بازیگران پُرکار تلویزیون محسوب می شد، مدتی است در قاب تصویر دیده نمی گردد و علت این اتفاق را مطرح نشدن پیشنهاد از سوی تلویزیون عنوان می نماید. او می گوید: تلویزیون گوبا دیگر جای از ما بهتران شده است و مدت هاست که کسی به من پیشنهاد کار نداده است.

ناگفته های بازیگر سریال خانه به دوش درباره رضا عطاران ، باید با او کار کنید تا متوجه بشوید که...

به گزارزش خبرنگاران این بازیگر در پاسخ به پرسشی درباره حال این روزهایش می گوید: خدا را شکر حالم خوب است و می گذرد. معتقدم در هر شرایطی باید شکرگزار خداوند باشیم؛ وگرنه ناسپاسی است.

اگر کار باشد هستم

وقتی از او می پرسیم چرا مدتی است در تلویزیون دیده نمی شوید؟ پاسخ می دهد: تلویزیون دیگر جای از ما بهتران شده است. مدت هاست از طرف پروژه های تلویزیونی پیشنهادی به من نشده است و دعوتی هم نشده ام. در حال حاضر فقط یک تئاتر به نام هوندا آدیداس دارم که مشغول بازی در آن هستم. یک فیلم سینمایی هم با آقای عطاران داشتم که به زودی اکران خواهد شد.

معینی در پاسخ به اینکه اگر کار خوبی پیشنهاد گردد و از طرف تلویزیون دوباره دعوت به همکاری شوید بازی می کنید؟ خاطرنشان می نماید: بله حتما هستم. چرا نباشم. کار خوبی پیشنهاد گردد قطعا در خدمت مردم کشورم خواهم بود. کار و حرفه ما همین است. مگر می گردد نباشیم. فقط من با خشونت مخالفم. اگر کارهایی با خشونت و نقش منفی به من پیشنهاد گردد اصلاً قبول نمی کنم. اولین کارم هم اگر یادتان باشد آینه عبرت بود که بعدها خیلی از آن متنفر شدم چون دوست ندارم مردم با نفرت به من نگاه نمایند. از همان موقع رسما اعلام کردم که به هیچ عنوان کاری را که مردم دوست نداشته باشند انجام نمی دهم چون همواره دوست دارم در کارهایم خودم باشم، نمی خواهم ادا دربیاورم.

با خودشان نمی گویند شاید ما پیر شده ایم!

در ادامه وقتی از او می پرسیم صحبتی به عنوان پیشکسوت دارید؟ چنین اظهار می نماید: به درد دل های ما اهمیت چندانی نمی دهند. به عنوان مثال اخیراً پیامی برای مسکن آمده بود که هرچه سوال می کنیم می گویند باید به سامانه مراجعه کنید. با خودشان نمی گویند شاید آدم سواد ندارد، شاید سامانه ندارد یا اصلاً ما پیر شده ایم و بلد نیستیم. کسی نیست ما را درست هدایت کند. قشر هنرمند همواره مظلوم واقع شده است. هنرمندانی هستند که تنها منبع درآمدی شان همین شغل بازیگری است و خیلی هایشان فقط با همین شغل امرار معاش می نمایند و حقوق دیگری ندارند. این انصاف نیست که ما قدر هنرمندانمان را ندانیم.

این بازیگر قدیمی درباره شرایط این روزهای تلویزیون چنین می گوید: اینکه شرایط تلویزیون، مثل سابق نیست به این خاطر است که هر فردی از راه آمده، مجری شده است. خیلی از مجریان خوبمان را کنار گذاشتند. حالا من کاری ندارم به بعضی ها که حاشیه داشته اند اما در نهایت ما خیلی مجریان قوی و توانمند داریم که می توانند کارهای خوبی ارائه بدهند. خواهش می کنم آنها را برگردانید.

معینی در ادامه همین صحبت هایش درباره اولویت قرار دادن ساخت سریال های طنزِ بامحتوا و مخاطب پسند از سوی تلویزیون خاطرنشان می نماید: تنها تفریح مردم در این روزها همین تلویزیون است اما متاسفانه در بخش طنز، خط قرمزهای بسیاری ایجاد نموده اند. من به عنوان یک پیشکسوت پیشنهاد می دهم بگذارید مردم خنده روی لب هایشان باشد و شاد باشند. کاری کنیم که ماندگار باشیم.

رضا عطاران چرا تلویزیون نمی آید؟

بازیگر سریال های مدرسه مادربزرگ ها، پلیس جوان، خانه به دوش، سه دونگ سه دونگ و خوش نشین ها که نسبت خویشاوندی نزدیکی با رضا عطاران دارد، سپس در پاسخ به این پرسش که آیا واقعا رضا عطاران از تلویزیون قهر نموده است؟ می گوید: رضا عطاران کارگردان و بازیگر بسیار باسواد و بااخلاقی است. باید با او کار کنید تا ببینید چقدر مرد است و مرام دارد. مردم هم واقعا دوستش دارند. در تلویزیون به او بی مهری شده است؛ این در حالی است که ما باید این شخصیت ها را حفظ کنیم.

این بازیگر در عین حال می گوید: اگر بخواهند رضا عطاران می آید فقط باید مردم از ته دل بخواهند و تاکید نمایند که کارهای عطاران را می خواهند. رضا عطاران در کارهایش واقعیت های تلخ جامعه را به شکل طنز به تصویر می کشد. به قول چارلی چاپلین که می گفت با بغض می نویسم و با خنده می خوانم.

گیتی معینی در خاتمه درباره آرزوهای چنین می گوید: آرزویم خوشبختی همه جوانان و مردم عزیز کشورم است. ان شاءالله خداوند یاری کند ایرانی آباد و بدون دغدغه داشته باشیم چون هیچ جای جهان ایران نمی گردد. ما همه کشورمان را دوست داریم و امیدواریم همواره صلح و دوستی برقرار باشد. آرزویم فقط سلامتی مردم کشورم است.

سریال نو ده نمکی کلید می خورد

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 خرداد 1402 بروزرسانی: 19 خرداد 1402 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 1575

به "ناگفته های بازیگر سریال خانه به دوش درباره رضا عطاران ، باید با او کار کنید تا متوجه بشوید که..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناگفته های بازیگر سریال خانه به دوش درباره رضا عطاران ، باید با او کار کنید تا متوجه بشوید که..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید