تور ارزان کانادا: ویزای توریستی و شینگن، وقت سفارت، مهاجرت و اقامت، خبر کانادا

به گزارش آوای وحش، به وسیله ویزاکارن به راحتی می توان ویزای شینگن و توریستی تهیه کرد علاوه بر آن می توان اقدامات مربوط به مهاجرت را در سریع ترین حالت ممکن انجام داد.

تور ارزان کانادا: ویزای توریستی و شینگن، وقت سفارت، مهاجرت و اقامت، خبر کانادا

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور ارزان کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و آبشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

برای سفر به اغلب کشورهای خارجی گرفتن ویزا امری لازم است که جهت اخذ ویزا نیز مشخص وقت سفارت یکی از مراحل مورد احتیاج آن است، از دیگر امور مرتبط با ویزا و سفر مهاجرت و اقامت کشورهای خارجی است که با توجه به این مهم وجود یک احتیاجمندی و بانک اطلاعات تخصصی در این زمینه برای افرادی که در پی ویزا، وقت سفارت، مهاجرت و اقامت هستند احساس می گردد، ویزاکاران تنها احتیاجمندی تخصصی در این زمینه است که شما را در سریع ترین زمان ممکن به معتبرترین کارگزاران این امور با قیمت مناسب می رساند.

توجه داشته باشید برای سفر به اروپا یکی از ویزاهای کاربردی ویزای شینگن است که با داشتن این نوع ویزا می توانید به 27 کشور عضو حوضه شنگن به راحتی سفر کنید.

در اینجا به معرفی بعضی از خدمات وبسایت احتیاجمندی ویزاکاران می پردازیم.

ویزای شینگن طبق معاهده شنگن که قراردادی است که در 14 ژوئن سال 1985 میلادی جهت ورود آزاد ساکنین کشورهای اروپایی بدون احتیاج به ویزا و کاهش مسائل رفت و آمد آنها از جمله برچیده شدن مرزها و ایستگاه های بازرسی مرزی، درعرشه کشتی پرنسس ماری آسترید روی رودخانه ماسل نزدیک شهری به نام شنگن در لوکزامبورگ - مرز بین فرانسه و آلمان - به امضای 5 کشور آلمان، فرانسه، هلند، بلژیک و لوکزامبورگ رسید و در 3 اکتبر سال 1990 میلادی پس از اتحاد آلمان شرقی و غربی، مجددا با امضای آلمان متحد تکمیل شد.

شما می توانید با ویزای شینگن به تمامی کشورهای عضو پیمان شنگن اروپا سفر کنید که البته بسیاری از ایرانیان رویای سفر به اروپا را در سر دارند و برای سفر به کشورهای اروپایی اخذ ویزای شینگن الزامی است، برای گرفتن ویزای اتحادیه اروپا بهتر است به وسیله محدوده شنگن اقدام کنید. در صورتی که ویزای شینگن داشته باشید بقیه کشورهای اتحادیه اروپا نظیر آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، هلند، سوئیس، سوئد و ... به راحتی به شما ویزا خواهند داد.

کشورهای اتحادیه اروپا را نباید با کشورهای محدوده شنگن اشتباه کرد. برای مثال نروژ و ایسلند بخشی از شنگن هستند اما جزو اتحادیه اروپا نیستند. یا مثلا انگلستان و ایرلند عضو اتحادیه اروپا هستند اما جزو محدوده شنگن نیستند. به همین علت ویزا (ویزا) انگلستان و ایرلند جهت ورود به شنگن بی اعتبار است و ساکنین و اتباع انگلستان و ایرلند باید به هنگام ورود و خروج از کشورهای عضو شنگن مورد کنترل مرزی قرار بگیرند. اما کشورهایی نیز وجود دارند که از اعضای اتحادیه اروپا نبوده اما به وسیله بستن قرادادهای مخصوص بخشی از محدوده شنگن بشمار می فرایند. برای مثال نروژ و ایسلند عضوی از اعضای اتحادیه اروپا نیستند اما عضو قرارداد شنگن هستند. به همین علت ویزاهای صادر شده از سوی نروژ و ایسلند جهت ورود به همه کشورهای عضو شنگن معتبر است و اتباع و ساکنین این دو کشور نیز بدون عبور از هر گونه کنترل مرزی به همه کشورهای عضو محدوده شنگن داخل و خارج می شوند.

دریافت ویزای شینگن مستلزم گذراندن مراحل پیچیده ای است که معمولا متقاضیان را با مشکل روبرو می نماید. برای گذراندن این مراحل باید با مفهوم انبوهی از واژه ها و اصطلاحات تخصصی آشنا بود و کوچک ترین بی دقتی در این مورد به معنای اجبار برای شروع دوباره مراحل درخواست ویزا و تلف شدن زمان و حتی محرومیت از ارائه دوباره درخواست است. برای اجتناب از این مشکل، وب سایت اطلاع رسانی ویزای شینگن ویزاکاران اقدام به گردآوری و پاسخگویی سؤالات متداول در خصوص آن به وسیله تماس شما با موسسات و وکلای معتبر معرفی شده از طرف ویزاکاران جهت رسیدن به ویزای شینگن را بسیار سهل و آسان نموده است.

24 کشور عضو محدوده شنگن عبارتند از: بلژیک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، یونان، ایتالیا، ایسلند، لتونی، لوکزامبورگ، لیتوانی، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوانی، اسپانیا، سوئد، چک، آلمان، مجارستان، اتریش.

27 کشور عضو اتحادیه اروپا عبارتند از: بلژیک، بلغارستان، قبرس، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، یونان، ایرلند، ایتالیا، لتونی، لوکزامبورگ، لیتوانی، مالت، هلند، لهستان، پرتغال، رومانی، اسلواکی، اسلوانی، اسپانیا، بریتانیا، سوئد، چک، آلمان، مجارستان، اتریش.

15 کشور عضو اتحادیه اروپا که از پول واحد یورو استفاده می نمایند نیز عبارتند از: بلژیک، قبرس، فنلاند، فرانسه، یونان، ایرلند، ایتالیا، لوکزامبورگ، مالت، هلند، پرتقال، اسلوانی، اسپانیا، آلمان و اتریش.

بسیاری از افراد تصور می نمایند که یک ویزا به معنی تضمین ورود به محدوده شنگن است. اما یک ویزای شنگن فقط به معنی تضمین رسیدن به یکی از مرزهای شنگن است، نه بیشتر. پس از آن مقامات مرزی شنگن تصمیم می گیرند که به شما اجازه ورود داده و یا به دلایلی از ورودتان به محدوده شنگن جلوگیری به عمل آورده و شما را به کشوری در خارج از شنگن که از آن آمده اید اخراج نمایند. مقامات مرزی شنگن قانونا می توانند حتی در صورت دارا بودن ویزای معتبر، از ورود شما به شنگن جلوگیری به عمل آورده و شما را به کشوری که از آن آمده اید اخراج نمایند. برای مثال ممکن است فرد با ارائه مدارک جعلی و یا تقلب دیگری در سفارتخانه پیروز به گرفتن ویزا شده باشد. از جمله به همین علت مرزها ورودی شنگن این حق را دارند که همه مسافرین ورودی دارای ویزا را مورد کنترل مجدد قرار دهند و در صورتی که دارای شرایط ورود نباشند از ورود آنان به محدوده شنگن جلوگیری به عمل آورند.

مهاجرت به کانادا، اروپا و آلمان

مهاجرت به کانادا و اقامت کانادا یکی از دغدغه های افرادی است که در پی کشوری ایده آل برای زندگی می گردند، ویزاکاران با معرفی کارگزاران و وکلای معتبر و مجرب در امر مهاجرت و اقامت این راه را برای ایشان هموار می سازد.

مهاجرت به کانادا

ویزای کانادا برای مهاجرت به کانادا الزامی است و اقامت به وسیله راه های زیر امکانپذیر است:

 • مهاجرت به کانادا به وسیله سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری استانی
 • مهاجرت به وسیله حرفه شما
 • مهاجرت به وسیله تخصص
 • مهاجرت به وسیله مهارت در کار کوبک
 • تحصیل در کانادا

که تمامی این روش ها را به توضیح کامل از زبان مشاوران و کارشناسان مجرب و با سابقه مهاجرت به کانادا در ویزاکاران خواهید شنید.

مهاجرت به اروپا

برای مهاجرت به اروپا و اقامت اروپا ابتدا باید بدانید که قاره اروپا در نیم کره شمالی قرار گرفته و پس از اقیانوسیه، دومین قاره کوچک دنیا است. قاره اروپا با قاره آسیا در یک پهنه خشکی قرار گرفته اند و با یک دیگر اوراسیا را تشکیل می دهند. مرز میان اروپا و آسیا را کوه های آرال تشکیل می دهند. مساحت اروپا حدود 10 میلیون کیلومتر مربع است و بیش از 730 میلیون نفر جمعیت دارد که یازده درصد از جمعیت دنیا را تشکیل می دهند.با وجود مساحت نسبتاً کم خود، اروپا پس از آسیا دومین قاره دنیا از نظر تراکم جمعیت است.

مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان و اقامت آلمان به وسیله روش های زیر امکانپذیر است:

 • اخذ اقامت آلمان به وسیله ازدواج
 • مهاجرت به آلمان به وسیله پناهندگی
 • ویزای کار آلمان
 • مهاجرت به آلمان به وسیله سرمایه گذاری
 • مهاجرت به آلمان به وسیله تخصص
 • مهاجرت به آلمان به وسیله تحصیل
 • ویزای توریستی آلمان

کارگزاران معتبر مهاجرت به آلمان که در ویزاکاران معرفی می شوند معتبر بوده و از ابتدا تا انتهای انجام این امور را بر عهده خواهند گرفت و تا آخر جهت همراه شما خواهند بود.

وقت سفارت

وقت سفارت برای دریافت ویزای کشورهای مختلف اروپا مثلا آلمان و کشورهای دیگر مانند کانادا یک امر ضروریست که راه و روش های خود را می طلبد، بسیاری از افرادی بر این باورند که به سادگی و بدون مراجعه به کارشناسان این امور اقدام به دریافت پیروز وقت سفارت نمایند ولی در عمل و در زمان انجام این کار متوجه می شوند علاوه بر انجام نشدن این امر به راحتی حتی ممکن است بر اثر بی تجربگی ریجکت و به مدت 6 ماه نتوانند اقدام به مشخص وقت سفارت برای خود نمایند.

ویزاکاران برای افرادی که در پی مشخص وقت سفارت هستند پیشنهادات ویژه ای به وسیله معرفی فعالان معتبر و مجرب این امور ارائه می دهد که با خیالی آسوده می توانید امور مربوط به ویزا و وقت سفارت خود را به ایشان بسپارید.

منبع: کجارو
انتشار: 13 بهمن 1400 بروزرسانی: 13 بهمن 1400 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 1266

به "تور ارزان کانادا: ویزای توریستی و شینگن، وقت سفارت، مهاجرت و اقامت، خبر کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان کانادا: ویزای توریستی و شینگن، وقت سفارت، مهاجرت و اقامت، خبر کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید