انتقاد کاپیتان تیم ملی از شرایط آماده سازی تیم

به گزارش آوای وحش، علیرضا جهانبخش در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال در قطر گفت: بعد از مدتی سردرگمی در خصوص برگزاری اردو، مکان اردو و بازی های محبت آمیز تیم ملی خدا را شکر اردوی قطر هماهنگ شد و تمرینات خوبی برگزار کردیم که بخاطر شرایط آب و هوایی و شرجی بودن هوا، تمرینات در شب برگزار می گردد. دمای هوا در شب بد نیست. شرایط بازیکنان بد نیست. بعد از لغو چند بازی محبت آمیز خدا را شکر بازی با الجزایر تایید شد، برای یک بازی خوب با این تیم تمرین می کنیم. من، سایر بازیکنان و کادرفنی دوست داشتیم بازی های تدارکاتی بیشتری برگزار کنیم، ولی این اتفاق رخ نداد.

انتقاد کاپیتان تیم ملی از شرایط آماده سازی تیم

وی اضافه نمود: شرایط سختی هست، آماده سازی به گونه ای باشد که به تیم و بازیکنان یاری کند که شرایط خوبی در اردو های بعدی داشته باشیم، نباید بگذاریم اتفاقات این اردو دوباره رخ بدهد و باید از هم اکنون برنامه ریزی داشته باشیم که بتوانیم شرایط خوبی برای جام جهانی داشته باشیم. ولز هم دیگر تیم همگروهی ماست که البته تیم بسیار خوبی است و بازیکنانش بیشتر در سطح خوب اروپا بازی می نمایند.

بازیکن تیم ملی توضیح داد: این گروه سخت قطعا سخت تر شده است، بدون آمادگی و داشتن بازی های تدارکاتی به جام جهانی برویم راستش را بخواهید شرایط مثبتی نمی بینیم، اما باید قسمت مثبت داستان را نگاه کنیم که بازیکنان خوب تمرین می نمایند مصمم هستند و امیدواریم با بازی های خوب دل مردم را شاد کنیم، از همه مهم تر اینکه مردم عزیزمان برای ما دعا نمایند که اردو های پیش رو و بازی های خوبی داشته باشیم تا در جام جهانی دل مردم را شاد کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 24 تیر 1401 بروزرسانی: 24 تیر 1401 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 1411

به "انتقاد کاپیتان تیم ملی از شرایط آماده سازی تیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد کاپیتان تیم ملی از شرایط آماده سازی تیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید