تداوم محدودیت ها تا صبح شنبه ، تبدیل وضع 38 شهرستان از قرمز به نارنجی از چهارشنبه

به گزارش آوای وحش، خبرگزاری خبرنگاران- سخنگوی ستاد مقابله با کرونا گفت: از روز چهارشنبه، وضع 38 شهرستان قرمز کرونایی به نارنجی تغییر می نماید و محدودیت ها در آن ها به صورت مناطق نارنجی اجرا خواهد شد.

تداوم محدودیت ها تا صبح شنبه ، تبدیل وضع 38 شهرستان از قرمز به نارنجی از چهارشنبه

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، دکتر علیرضا رئیسی با بیان اینکه محدودیت سراسری از یکم آذر ماه آغاز شد، گفت: با توجه به سیاست های وزارت بهداشت و درمان و میزان رعایت شیوه نامه های بهداشتی به بالای 90 درصد رسید.

او اضافه نمود: در یکم آذر صدو شصت شهر در وضع قرمز (هشدار سه) قرار داشتند و اکنون 38 شهر قرمز هستند.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا گفت: متاسفانه در 23 شهرستان با رعایت نکردن صحیح پروتکل های بهداشتی شاهد صعود ابتلا به ویروس کرونا هستیم.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا گفت: همه محدودیت ها تا صبح شنبه آینده قابل اجرا است مگر اینکه تصمیمات جدید زودتر اطلاع رسانی گردد.

دکتر رئیسی با بیان اینکه سیر نزولی ورود به بیمارستان ها را شاهد هستیم، گفت: چنانچه رعایت شیوه نامه های بهداشتی رعایت نگردد ممکن است به وضع قبل بازگردیم.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا به ساکنان استان های جنوبی کشور درباره شیوع دوباره کرونا با سرد شدن هوا و ادامه دورهمی های خانوادگی هشدار داد و گفت: چنانچه تردد های غیر ضرور و دورهمی ها اضافه نموده گردد وضع کرونایی کشور بهبود نخواهد یافت.

وی با ذکر 38 شهر کشور خاطرنشان کرد که این تعداد شهر ها از روز چهارشنبه وضع هشدار از قرمز به نارنجی تبدیل می گردد و فقط گروه شغلی 3 و 4 محدودیت دارند.

او گفت: تا زمان تصمیم گیری صبح شنبه هفته بعد محدودیت های کرونایی در تهران ادامه خواهد داشت و تا زمانی که اطلاع رسانی جدیدی صورت پذیرد، اعمال می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 679

به "تداوم محدودیت ها تا صبح شنبه ، تبدیل وضع 38 شهرستان از قرمز به نارنجی از چهارشنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم محدودیت ها تا صبح شنبه ، تبدیل وضع 38 شهرستان از قرمز به نارنجی از چهارشنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید