تصویب طرح تثبیت مرغ نژاد آرین در وزارت جهاد

به گزارش آوای وحش، معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی با بیان این که مجتمع مرغ لاین بابلکنار مظهر صنعت طیور کشور است، گفت: ارزش سرمایه گذاری در صنعت دام کشور 400 هزار میلیارد تومان برآورد شده است.

تصویب طرح تثبیت مرغ نژاد آرین در وزارت جهاد

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، دماوندی نژاد در بازدید از مجتمع مرغ لاین بابلکنار گفت: این مجتمع نباید درگیر مسایل روز و شتاب زدگی مدیریتی باشد و باید کاملا در آرامش مدیریت گردد.

وی ادامه داد: باید قدردان زحمات پایه گذاران این مجموعه باشیم چراکه می توان از این مجتمع بهره گیری کامل کرد و نقشه های دشمنان را خنثی کرد.

دماوندی نژاد گفت: در مدیریت لاین آرین استاندارد علمی و فنی باید تعریف گردد و اگر امروز این مجموعه سرپا مانده با یاری و همراهی دست اندرکاران دلسوز این مجتمع است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور تولیدات دامی اظهار کرد: سال 72 اولین گله وارد این مجتمع شد و می توان بهتر از قبل این مجتمع را احیا و توسعه دهیم.

وی اعلام کرد: زیرساخت های طیور در مجتمع لاین ایجاب می نماید وقت بیشتری صرف این مجموعه کنیم و این مجتمع در اعتلای خود قرار گیرد و همچون دهه 70 در زمره 7 کشور برتر دنیا قرار بگیریم.

دماوندی نژاد با بیان اینکه مجتمع مرغ لاین بابلکنار مظهر صنعت طیور کشور است، گفت: ارزش سرمایه گذاری در صنعت دام کشور 400 هزار میلیارد تومان برآورد شده است.

مجری طرح احیای مرغ لاین بابلکنار ادامه داد: رئیس سازمان جهاد کشاورزی پیگیرانه در کنار ما هستند تا بتوانیم این صنعت را در این مجتمع احیا کنیم.

دماوندی نژاد اعلام نمود: طرح تثبیت آرین در وزارت جهاد تصویب شد تا بتوان پژوهش ها و بهره گیری از تکنیسین های برجسته صنعت طیور در صورت احتیاج مورد استفاده قرار گیرد.

وی اظهار کرد: قوی و محکم باید در این راه قدم برداریم و خوشحالیم اکنون چراغ این مجتمع روشن است که به علت ایستادگی تمام کارکنان این مجتمع در برابر کاستی ها و ناملایماتی است که وجود داشته و امیدواریم بتوانیم امانت نظام را حفظ کنیم.

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران نیز در این نشست گفت: مازندران نماد صنعت طیور کشور است و نماد این صنعت هم مجتمع لاین بابلکنار است.

حسن عنایتی ادامه داد: ضرورت دارد به علت شرایط کشور در بحث صنعت طیور این مجتمع را ارتقا بخشیم.

وی اضافه نمود: وقت بیشتری برای بهبود و ارتقای مجتمع مرغ لاین بابلکنار خواهیم گذاشت و هماهنگی های بین دستگاهی برای تسهیل بخشی این مجتمع خواهم داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 خرداد 1401 بروزرسانی: 28 خرداد 1401 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 1388

به "تصویب طرح تثبیت مرغ نژاد آرین در وزارت جهاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب طرح تثبیت مرغ نژاد آرین در وزارت جهاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید