جولیانی حامیان ترامپ را به مسالمت دعوت کرد، در طرف درست تاریخ ایستاده اید

به گزارش آوای وحش، خطاب به همه میهن پرستانی که این انتخابات متقلبانه را به چالش کشیدند؛ رئیس جمهوری آمریکا از شما قصد دارد که نظراتتان را مسالمت آمیز بیان کنید. ما حزب قانون و نظم هستیم. شما در طرف درست قانون و تاریخ ایستاده اید. در راستای احترام به همه عمل کنید.

جولیانی حامیان ترامپ را به مسالمت دعوت کرد، در طرف درست تاریخ ایستاده اید

رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک که رهبری شکایت های حقوقی ترامپ برای تغییر نتیجه انتخابات 2020 را در دست داشت، گفت حامیان رئیس جمهوری آمریکا که با خشونت به کنگره آمریکا حمله ور شدند در طرف درست قانون و تاریخ ایستاده بودند!

به گزارش ایسنا، رودی جولیانی در پیامی توییتری نوشت: خطاب به همه میهن پرستانی که این انتخابات متقلبانه را به چالش کشیدند؛ رئیس جمهوری آمریکا از شما قصد دارد که نظراتتان را مسالمت آمیز بیان کنید. ما حزب قانون و نظم هستیم. شما در طرف درست قانون و تاریخ ایستاده اید. در راستای احترام به همه عمل کنید.

اظهارات جولیانی به دنبال هرج و مرج در واشنگتن دی.سی و تایید پیروزی جو بایدن از سوی کنگره آمریکا مطرح میشود. عصر چهارشنبه حامیان ترامپ وارد کنگره آمریکا شدند و برای ساعاتی در فرایند تایید آرای الکترال که پیروزی بایدن را تایید میکرد، کارشکنی کردند. با این حال نتایج الکترال صبح امروز (پنجشنبه) از سوی معاون ترامپ تایید و ریاست جمهوری جو بایدن قطعی شد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 751

به "جولیانی حامیان ترامپ را به مسالمت دعوت کرد، در طرف درست تاریخ ایستاده اید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جولیانی حامیان ترامپ را به مسالمت دعوت کرد، در طرف درست تاریخ ایستاده اید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید