خبرنگاران بایدن 10 امتیاز در نظرسنجی ها از ترامپ پیشی گرفت

به گزارش آوای وحش، تهران- خبرنگاران- براساس نظرسنجی دانشگاه کوینیپیاک که در روز چهارشنبه منتشر شده است، جو بایدن نامزد دموکرات ها 10 امتیاز برای پیروز شدن در انتخابات 2020 نسبت به ترامپ پیش افتاده است.

خبرنگاران بایدن 10 امتیاز در نظرسنجی ها از ترامپ پیشی گرفت

به گزارش خبرنگاران از هیل، نتایج نظرسنجی دانشگاه کوینیپیاک که چندین روز بعد از گردهمایی ملی جمهوریخواهان بدست آمده، نشان می دهد بایدن توانسته 52 درصد و ترامپ نیز 42 درصد از آرای را به خود اختصاص دهند.

2 درصد از شرکت نمایندگان در این نظرسنجی نیز اعلام نموده اند که در انتخابات ماه نوامبر (آبان) ریاست جمهوری آمریکا می خواهند به فرد دیگری غیر از بایدن و ترامپ رای بدهند.

چهارصد الباقی نیز از اعلام رای خود در انتخابات خودداری کردند.

گفته می گردد از عمده دلایل کاهش محبوبیت ترامپ در نظرسنجی ها بالاگرفتن اعتراضات ضد نژادپرستانه در سراسر کشور علیه بی عدالتی و خشونت های پلیس است.

در نظرسنجی دانشگاه کوینیپیاک همچنین آمده است که 50 درصد از رای دهندگان احساس بی امنیتی با وجود ترامپ در کاخ سفید می نمایند و تنها 35 درصد با بودن دولت ترامپ احساس امنیت در کشور دارند.

نتایج نظرسنجی از کاهش محبوبیت ترامپ در دوران کرونا و ناکارآمدی دولت وی نیز سخن می گوید. براساس نتایج 41 درصد از رای دهندگان عملکرد دولت ترامپ در مهار کرونا را تایید و 57 درصد رای دهندگان مخالف عملکرد وی هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 27 مهر 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 520

به "خبرنگاران بایدن 10 امتیاز در نظرسنجی ها از ترامپ پیشی گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بایدن 10 امتیاز در نظرسنجی ها از ترامپ پیشی گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید