زمان خاصی را برای توافق هسته ای درنظر نداریم، عراقچی 4 ساعت به سوال نمایندگان درباره مذاکرات وین پاسخ داد

به گزارش آوای وحش، سخنگوی وزارت خارجه گفت: آنچه دیروز با حضور عراقچی در کمیسیون امنیت ملی مجلس صورت گرفت نیز ادامه گفتگو های وزارت امور خارجه در راستای توضیح آخرین تحولات وین در حضور نمایندگان مجلس بوده است.

زمان خاصی را برای توافق هسته ای درنظر نداریم، عراقچی 4 ساعت به سوال نمایندگان درباره مذاکرات وین پاسخ داد

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرنگاران، سعید خطیب زاده، سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی رسانه ای وزارت خارجه در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص جزئیات جلسه روز گذشته عراقچی با اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: این مصاحبه ها همواره در بستر تعاملات خوبی بین وزارت امور خارجه و کلیه نهاد ها و ارگان ها وجود داشته و ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: آنچه دیروز با حضور عراقچی در کمیسیون امنیت ملی مجلس صورت گرفت نیز ادامه مصاحبه های وزارت امور خارجه در راستای توضیح آخرین تحولات وین در حضور نمایندگان مجلس بوده است و عراقچی طی چهار ساعت مصاحبه به تمامی سوالات اعضای کمیسیون امنیت ملی جواب داده است.

خطیب زاده در خصوص واکنش و نظر اعضای کمیسیون امنیت ملی به برگزاری این جلسه نیز گفت: آنچه از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی نیز به عنوان گزارش بیرون آمد حکایت از آن دارد که تا چه حد تمامی نکات با شفافیت کامل بیان شده و عراقچی نظرات نمایندگان محترم مجلس در این خصوص را نیز شنیده است.

سخنگوی وزارت خارجه با تاکید بر اینکه همه ما در وزارت خارجه و مجلس شورای اسلامی در یک راستا حرکت می کنیم، گفت: این راستا حفاظت از منافع نظام و منافع تام و تمام ملت ایران است و با همین هم افزایی ها امکان رسیدن به سطحی از فهم مشترک برای مشخص منافع ملی مردم فراهم خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 تیر 1400 بروزرسانی: 1 تیر 1400 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 985

به "زمان خاصی را برای توافق هسته ای درنظر نداریم، عراقچی 4 ساعت به سوال نمایندگان درباره مذاکرات وین پاسخ داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان خاصی را برای توافق هسته ای درنظر نداریم، عراقچی 4 ساعت به سوال نمایندگان درباره مذاکرات وین پاسخ داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید