علت کناره گیری تیم والیبال کاله قراردادهای میلیاردی نبود

به گزارش آوای وحش، بهروز عطایی در تبادل نظر با خبرنگاران درباره حضور تیم هراز در مسابقات لیگ برتر والیبال گفت: ابتدا از مسئولان تیم عظیم کاله تشکر می کنم که در طول 10-12 سال حضور در رقابت های لیگ برتر زحمات قابل قبولی داشتند و برای والیبال کشور امتیاز عظیمی تلقی می شد. به هر حال مسئولان تیم از ادامه حضور در مسابقات کناره گیری کردند و طبیعی بود بازیکنان و کادر فنی تیم به دنبال تیم جایگزین برای نقل مکان باشند.

علت کناره گیری تیم والیبال کاله قراردادهای میلیاردی نبود

سرمربی تیم والیبال هراز ادامه داد: برای اینکه امتیاز شهر و استان از بین نرود چند گزینه برای جایگزینی کاله معرفی شدند که در نهایت جمع بندی به سوی تیم هراز انتها یافت. سعی بر این است مجموعه ای به وجود آید که از عملکرد کاله دفاع کند.

وی درباره هدف تیم هراز در مسابقات لیگ برتر گفت: حضور در مرحله پلی آف و قرار گیری در میانه جدول از اهداف اولیه تیم است و بتوانیم عملکرد قابل قبولی داشته باشیم. زمان زیادی برای جذب بازیکنان از دست دادیم. برای سال های آینده قدرتمند تر ظاهر خواهیم شد تا از ماهیت والیبال آمل و مازندران دفاع کنیم.

عطایی در پاسخ به این سوال که بعضی قراردادهای میلیاردی در والیبال را دلیل کناره گیری تیم های ریشه داری مانند کاله می دانند آیا صحت دارد؟ گفت: وقتی صحبت از ورزش حرفه ای می کنیم مسائل مادی مطرح نیست. مخالف نوع قراردادها در والیبال نیستم. بعضی از باشگاه ها و مربیان درباره نوع قراردادها بحث و نقد می نمایند اما جای بحث و نقد نیست. ورزش حرفه ای پارامترهای خاص خود را دارد.

سرمربی هراز تاکید نمود: هزینه تیم برعهده خودش است. برای مثال تیمی مانند بارسلونا مانند تیم سویا هزینه نمی کند و هزینه هر تیمی با توجه به پارامترهای خاص خودش است. طبیعی است تیمی که پول بیش تری دارد از بهترین ابزار استفاده کند. دلیل انحلال کاله این بحث ها نبود. هزینه کاله در لیگ معقول و منطقی بود.

عطایی در سرانجام گفت: کاله از تیم های خوش حساب لیگ به شمار می رفت و بازیکنان با 30 درصد کاهش مبلغ ترجیح می دادند با کاله قرارداد ببندند چرا که پرداختی زودتر انجام میشد. دلیل کناره گیری کاله این مسائل نبود و سیاست های کلان باشگاه دخیل بود که من اطلاعی از آن ندارم. این موضوعات حدس است. امیدوارم کاله به مسابقات بازگردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 378

به "علت کناره گیری تیم والیبال کاله قراردادهای میلیاردی نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت کناره گیری تیم والیبال کاله قراردادهای میلیاردی نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید