موسوی: وزارت ورزش اراده ای برای موفقیت استقلال ندارد، سعادتمند را به خاطر حرف شنوی اش انتخاب کردند

به گزارش آوای وحش، عضو پیشین هیئت مدیره استقلال تاکید نمود که اراده ای از سوی وزارت ورزش و جوانان برای موفقیت آبی پوشان وجود نداشته و ندارد.

موسوی: وزارت ورزش اراده ای برای موفقیت استقلال ندارد، سعادتمند را به خاطر حرف شنوی اش انتخاب کردند

به گزارش خبرنگاران، عبدالرضا موسوی عضو پیشین هیئت مدیره استقلال در مورد شرایط این روزهای آبی پوشان گفت: من به عنوان یک هوادار اخبار باشگاه را دنبال می کنم و خیلی نگران هستم. اتفاقات ناخوشایندی برای تیم در این مدت افتاد، جام حذفی را از دست دادند و این شانس را داشتند که در لیگ قهرمانان آسیا به مراحل بالاتری بروند. اگر مدیریت باشگاه از کادرفنی حمایت بیشتری می کرد می توانستیم یک نیمه نهایی ایرانی در آسیا داشته باشیم.

وی ادامه داد: از قبل تمام هشدارها به آقایانی که این تیم مدیریتی را انتخاب نموده بودند داده شد. متاسفانه عده ای چشم شان را روی حقایق می بندند یا هدف این است که استقلال ضربه بخورد یا استقلال برای شان کلا مهم نیست و با تضعیف این تیم می خواهند به اهداف دیگری برسند. با هر نیتی که پشت این قضیه است به استقلال لطمه زدند، این اتفاقات سال هاست که می افتد. این باشگاه هیئت مدیره ای دارد که اصلا روابط خوبی با هم ندارند و تخصص این کار را هم ندارند. این باشگاه باید هیئت مدیره فعالی داشته باشد، دنبال منابع اقتصادی باشد و مشاوره های فوتبالی هم می توانند بگیرند که در حوزه مدیریتی و جذب مربی و بازیکن به خوبی عمل نمایند. آن کسی که این هیئت مدیره را انتخاب می نماید هدفمند این کار را انجام می دهد. من شنیدم که یکی از معاونت های وزارت ورزش دخالت می نماید.

عضو پیشین هیئت مدیره استقلال در پاسخ به این پرسش که وزارت ورزش هدفمند دخالت می نماید؟ توضیح داد: این حس در بین مردم هست، من خودم در زمانی که در هیئت مدیره بودم این حس به من دست داد که در واقع اراده ای نیست که استقلال به موفقیت برسد. بخش عمده ای از مردم بابت این مسائل ناراحت هستند. دیشب بازی پرسپولیس را می دیدم واقعا دعا می کردم که این تیم پیروز گردد، اما این طور نیست که پرسپولیس را تشویق کنم و بخواهم استقلال اذیت گردد.

موسوی در پاسخ به این سوال که آیا مبالغی که در زمان حضورش در هیئت مدیره به باشگاه یاری نموده، این پول ها را پس گرفته است؟ گفت: خیر، برای دو ماه آن پول ها را قرض داده بودم. افراد دیگری هم پول داده بودند ولی آقایان دوست دارند مردم را در مسائل و سختی قرار دهند.

وی که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران صحبت می کرد، در پاسخ به این سوال که مدیریت سعادتمند در استقلال را چگونه بوده است؟ گفت: زمانی که سعادتمند انتخاب شد، جمله ای شنیدم مبنی بر اینکه او کارمند وزارت ورزش است، حرف شنوی دارد و ما می توانیم مسائل را کنترل کنیم. زمانی که او آمد خیلی جو رسانه ای راه انداخت و پیشکسوتان را همراه کرد ولی در عمل هیچ اتفاقی نیفتاد و حتی برای فصل بعد هم سنگ بنای بدی گذاشته است.

موسوی گفت: این شرایط از روز اول پیش بینی می شد ولی او حامیانی در اطراف وزیر داشت و حمایت کردند. مسئولیت این مسائل با شخص وزیر است و اینکه بگوییم فلان مدیر و امین من، مدیر را انتخاب کردند درست نیست و قطعا باید جوابگو باشند. الان انتها دولت است وگرنه باید در مجلس از وزیر ورزش سوال و جواب گردد. تمام امکانات را در اختیار یکی از باشگاه ها گذاشتید، امکانات اقتصادی، مربی و بازیکن در اختیارش است و ثبات دارد ولی استقلال هر سال مشکل دارد. الان همه تیم ها هیئت مدیره و مربیان شان تعیین است و تمرینات شان را آغاز کردند ولی استقلال کادرفنی اش تعیین نیست.

عضو پیشین هیئت مدیره استقلال یادآور شد: در زمانی که مجیدی به تیم آمد عملکرد قابل دفاعی داشت، چرا با یک مربی که خوب کار می نماید، چنان رفتاری کردیم؟ اقرار می کنم که به مجیدی در آن موقع ظلم کردیم یک میلیارد و 250 میلیون تومان با او قرارداد بستیم که قرارداد بسیار پایینی بود. تیم های رقیب را ببینید که چه هزینه هایی انجام می دهند. بعد از آن ما یک روز قبل از فینال به ایتالیا می رویم و مذاکره واهی انجام می دهیم که همه هم تکذیب کردند و اسناد دروغ نشان دادیم و فقط هدف این بود که با پول باشگاه به یک مسافرت برویم.

وی در انتها در پاسخ به این سوال که پیشنهاد مدیرعاملی باشگاه را داشته است؟ گفت: خیر من چنین پیشنهادی نداشته ام.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: wildbuzz.ir شناسه مطلب: 564

به "موسوی: وزارت ورزش اراده ای برای موفقیت استقلال ندارد، سعادتمند را به خاطر حرف شنوی اش انتخاب کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: وزارت ورزش اراده ای برای موفقیت استقلال ندارد، سعادتمند را به خاطر حرف شنوی اش انتخاب کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید