نرم افزار و اپلیکیشن

داستان تلخ فقر، آموزش مجازی و اپلیکیشن شاد!

گرچه در بعضی مناطق شهری، معلمان و دانش آموزان از امکانات آموزش مجازی برخوردارند، اما در بعضی مدارس مناطق 3 و 4 شیراز، مناطق روستایی، عشایری و روستاهای پیرامونی، تعداد قابل توجهی از دانش آموزان به دلیل محرومیت از امکانات آموزش مجازی از این روش آموزش محروم...

22 خرداد 1399

شرکت های گوگل، مایکروسافت و پالانتیر با سیستم بهداشت و درمان انگلستان برای مبارزه با کرونا همکاری می کنند

شرکت های گوگل ، پالانتیر و مایکروسافت یک افزونه اختصاصی COVID-19 را برای سیستم مراقبت های بهداشتی انگلستان ایجاد می کنند. این سه شرکت به داده های مرجع سیستم بهداشت و درمان انگلیس برای استفاده از منابع مختلف و پاک سازی آن کمک می کنند. از لحاظ تئوری تصمیم گیری...

31 اردیبهشت 1399

امکانات ادوبی در اختیار آموزش از راه دور، غول طراحی جهان با ویروس کرونا مبارزه می کند

شرکتی ادوبی برای کمک به حضور حداکثری در خانه امکانات نرم افزاری بیشتری را در اختیار کاربران برنامه های این شرکت قرار می دهد.

20 اردیبهشت 1399

اتمام موجودی گوشی تاشوی Huawei Mate Xs در چند ثانیه!

اولین مرحله فروش گوشی تاشوی 5G Huawei Mate Xs که از تاریخ 5 مارس 2020 میلادی در کشور چین آغاز شد، نتایج خیره کننده ای به همراه داشته است.

15 اردیبهشت 1399

ساخت برندی جهانـی از دل تجربه شخصی

خبرنگاران: ایکیا که در سال 1943 در شهری کوچک در جنوب سوئد به دست اینگوار کامپراد پایه ریزی شد، حالا به یکی از ارزشمندترین برندهای جهان تبدیل شده است.

24 فروردین 1399

پلاتینیوم گیمز، مقصد بعدی تنسنت برای سرمایه گذاری

نفوذ شرکت چینی تنسنت به صنعت بازی، روز به روز بیشتر می شود. استودیوی بازی سازی پلاتینیوم گیمز به تازگی از سرمایه گذاری تنسنت در این شرکت برای محقق شدن تعدادی پروژه خبر داده است.

8 اسفند 1398